Playson langeb kuldraamatu seeriasse


Tähistamaks oma populaarse Book of Gold sarja uusimat täiendust, on Playson pühendanud oma viimase turniiri eranditult peagi ilmuvale mängule Book of Gold: Multichance.

Põnev kolmepäevane sularaha bonanza jookseb 27.-29. August ja funktsioonid päevane langus mehaanika. Igal turniiri päeval 50 õnnelikku mängijat on võimalus tohutut jagada 10 000 eurot päevas auhinnafondi.

Kvalifitseerumiseks:

Playsoni sõnul on selleks viimaseks võistluseks kvalifitseerumiseks piisav 1-eurone kvalifikatsioonpanus ja 10 keerutust, millel kindlasti pulsid kihutavad!

Punktid teisendatakse võidab kõrgeim üksikvoor, mis näeb välja nagu …

… Mängija, kes mängib 150 vooru, kusjuures 50x kordnik on nende suurim kordaja, saaks 50 punkti selle massiivse rahapoti võidu eest.

Soolomäng:

Erinevalt varasematest turniiridest on siin ainult üks osalev mäng, mis pärast kogenud mängijaid jätkab kindlasti ka seda, et jätkata seiklust kulla raamatu otsimisel!

Kuldraamat: mitmekülgne järgib sarja kolme varasemat väljaannet, Kuldraamat: sümbolivalik mis ilmus oktoobris 2019, Kuldraamat: Klassikaline käivitati 2019. aasta mais ja Kuldraamat: topeltvõimalus, Perekonna esimene tiitel, ilmus 2018. aasta oktoobris.

Lisaks Funky Fruits’i portfelli kasvatamisele koos oma viimase väljaande Fruity Crown käivitamisega pakendas Playson hiljuti ka oma Suvine Deluxe mänguautomaatide turniir, kus osalesid kuus kasiinotarkvara pakkuja populaarseimat mängu. Turniir toimus ajavahemikus 14. – 23. August, kus 27 390 mängijat võitlesid sellega oma a-osa eest 50 000 euro suurune auhinnafond. Kunagi õnnelik mängija viskas 869 560 punkti nende teenimine 10 000 eurot. Tohutu jackpotiga jagas kokku 250 fänni.

Fännid võivad oodata arendaja järgmist teenindusaega, Buffalo Power: hoia ja võida, langeda 27. augustil. 20 fikseeritud tasuliiniga 3 × 5 videopesa ühendab rohkelt funktsioone “hoia ja võida” mehaanikaga, nii et kontrollige seda kindlasti!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga