Playson kuulutas välja uue mängu Buffalo Power: Hold and Win


Parima hinnanguga tarkvaraarendaja Playson käivitas äsja uhiuue online-mänguautomaadi, mis viib mängijad teekonnale Ameerika kaunite preeriate juurde. Buffalo Power: Hold and Win on värvikas 3 × 5 videomäng, mis on loodud looduses, pakkudes 20 võiduliini ja kauneid ikoone, mis tähistavad selle piirkonna metsloomi. Reisige tolmustele tasandikele ja keerutage rullid, kasutades oma teel erifunktsioone!

Sloti üksikasjad

Avastage preeria salapäraseid loomi selles ainulaadses online-slotimängus. Rullidelt leiate loomulikult massiivse pühvli koos karude ja huntidega. Kaljumägi on hajus selles mängus, kus metsik esineb ka rullidel. Loodus on alati virnastatud. Spetsiaalsele lisakeerutuste voorule pääsemisel leiate, et metsikud lood on topelt, mis aitab tuua suuremaid auhindu!

Lisakeerutustest rääkides aitab hajumine tuua teile rohkem mänge tasuta! Leidke kolm hajutit, et teenida mängus kaheksa keerutust! Selle mängu lisafunktsioon on Hoidke ja võida boonusmängu. Selle käivitab vähemalt kuus boonussümboli. Mängijatel on võimalus boonusringi jooksul võita neli mängusisest jackpotit!

Playsoni tootejuht Vsevolod Lapin kommenteeris uut versiooni öeldes: „Meie uusim pesa viib Playsoni fännid ümbritsevale teekonnale üle tolmuste Ameerika preeriate, kus hulk põnevaid funktsioone aitab pinget üles ehitada, kui mängijad rullides ringi möllavad. suurte auhindade otsimine.

“Mängitavust silmas pidades on Buffalo Power: Hold and Win kindel, et see hoiab ka kõige hirmutumatumaid seiklejaid tähelepanu, kuna selle vapustav graafika ja kauboi heliriba mängivad metsikusse läände.”

Liitumine puuviljakrooniga

Uus Buffalo Power: hoia ja võida liitub nüüd Playsoni teiste uute tiitlitega. Selle kuu alguses teatas bränd uue Funky Fruits’i tiitli väljaandmisest, Puuviljakroon. Mäng on osa populaarsest seeriast ja pakub hämmastav 100 võiduliini. Selles mängus soovivad mängijad jälgida, kuidas kroon on metsik ja asendab mängu muid ikoone. On ka ja Kuld ja teemant hajuvad rullidelt leitud!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga