Playson ja Condor Gaming sõlmivad sisutehingu


Enim hinnatud arendaja Playson ja Condor Gaming allkirjastasid hiljuti uue mänguautomaatide partnerluslepingu. Condori operaatoribrändidel on nüüd tänu arendaja suurele teenindusaegade portfellile juurdepääs tonnile uuele sisule.

Pakkumise üksikasjad:

Kasiino saidid Condor Gaming on nüüd mängijatele veelgi rohkem pakkuda, sealhulgas ka Playsoni populaarsed Ajatu puuviljapesade portfell ja Funky Fruits sari. Selle sisu pakkumiseks on seatud kasiino Sieger, 24Bettle, Rembrandti kasiino, b-Bets ja Big5 kasiino.

Lisaks uue sisu kindlustamisele pakub pakkumine Condori kaubamärkidele ka arendaja mitmesuguseid kaasamisvahendeid. Need tööriistad on tõestanud, et nad suurendavad mängijate hoidmist. Tehinguga saab Playson oma haaret Euroopas veelgi laiendada, kuna Condor Gaming osutab teenuseid sellistel turgudel nagu Soome ja Saksamaa.

Condori kasiinojuht Chris McGowan kommenteeris uut tehingut, öeldes: “Playsoni mänge austatakse hasartmängutööstuses hästi ja selle kaasamisriistad on osutunud mängijate seas väga populaarseks.”

McGowan jätkas, et Condoril on hea meel lisada Playsoni teenindusaegade sisu nende pakkumisele ja usuvad, et mängud pakuvad nende klientidele suurepärast meelelahutust.

Täiendavad Playsoni pakkumised:

Condoriga lepingu allkirjastamise kõrval on Playson tegelenud ka teiste partnerluste loomisega. Selle kuu alguses teatas bränd tehingust Taani suurima operaatori 25xyv A / S-ga. See oli ka sisutarnetehing.

Tehingust saavad kasu kolm Taani mänguettevõtte veebimärki, sealhulgas CasinoGo, Rød25 ja Bet25. Ulatuslik Playsoni portfell on saadaval kolme kasiinobrändi kaudu, sealhulgas sellised pealkirjad nagu Solar Queen ja Solar Temple. Sellised uuenduslikud väljaanded pakuvad kaubamärkidele rohkelt täiendavat sisu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga