Playson alustab 25syv veebibrändi trioga


Maltal asuv kasiinotarkvara pakkuja Playson on laiendanud oma globaalset jalajälge pärast seda, kui oli sõlminud sisutarnelepingu Taani suurima operaatoriga 25syv A / S.

Uuest partnerlusest saavad kasu kolm Taani hasartmänguettevõtte veebibrändi, sealhulgas selle kihlvedude valmistaja Bet25, veebikasiino Rød25ja ainult mobiilikasiino, CasinoGo.

Mängijatel on juurdepääs pakkuja laiaulatuslikule hitimängude raamatukogule, näiteks hiljuti välja antud Päikese tempel, arendaja kõigi aegade tipptegija Solar Queeni järelmeetmed, mis vabastati juulis 2019 koos Sunny Fruits: Hold and Win, koos Playsoni Ajatu puuviljapesade portfell ja Funky Fruits sari.S

Põhieesmärk:

Playsoni äriarendusjuht, Lars Kollind, kasutas uue partnerluse kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, öeldes:

„Põhjamaade turg on jõudsalt arenev ja meil on rõõm töötada koos 25syviga ning pakkuda klientidele mänge. Uute partnerlussuhete sõlmimine ja laiendades meie globaalset jalajälge on üks meie peamisi eesmärke ja meil on hea meel pakkuda oma mänge sellisele hästi tunnustatud kaubamärgile. ”

Silkeborgi peakontori operaatorite kaubamärkidel on juurdepääs ka mitmesugustele kaasamisvahendid, mis on loodud mängijate hoidmise suurendamiseks ning hõlmavad sujuvat mängu, jackpotte, tasuta keerutusi ja regulaarseid turniire, kus on iga päev põnevaid auhindu.

Omalt poolt 25syv tootejuht, Erman Bozdogan, lisatud…

„Playsoni portfellis on mõned kõige populaarsemad mängud tööstuses ja loodame pakkuda oma klientidele tohutut hulga pealkirju.

„Siin on ülimalt oluline tagada, et meie mängijad saaksid parima võimaliku mängukogemuse 25syv, ja Playsoni tiitlipakett annab meie pakkumisele suurepärase täienduse. ”

Turniirimäng:

Malta pakkuja pakkus hiljuti oma pakkimise kokku Playson CashDays, mis toimus 1. – 8. juunil ja viis läbi kümme kõige kuumemat mängu. Põnev turniir oli väga edukas – 40, 881 mängijat kvalifitseerus auhindade võitmiseks enam kui 60 kasiinosse. Kakssada mängijat viis koju osa 40K € auhinnafond ja üks õnnelik võitja läks jahedaga minema 6K €!

Playsoni suured rahavõistlused on juba toimunud auhinnaks sadu tuhandeid eurosid, nii et hoidke järgmisel suurel turniiril kindlasti kõrv lahti.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga