PlaySn GO käivitatud Twisted Sister (videopesa)


Rootsi online-kasiinomängude arendaja Play’n GO on teatanud oma kaubamärgiga videolõikude portfelli laienemisest sel nädalal oma uue kuuereelise Twisted Sister-uuenduse väga oodatud käivitamise kaudu.

Vaxjo peakorteri uuendaja kasutas ametlikku pressiteadet, selgitades, et kuuerealine videopesa on teemal samanimeline Ameerika samanimeline hard rock -bänd ja selle kvinteti meeldejääv album 1984. aastast Stay Hungry. Lisaks väitis firma, et uus pealkiri kasutab “mängusisest kvaliteetset animatsiooni, et lisada mängule lisamõõt”, kasutades grupi suurimate hittlaulude paari “We Not Gonna Take It” ja “I Wanna Rock” selle astmeline võre-pesa.

Eksklusiivne meelelahutus:

Play’n GO kuulutas selle välja Väänutatud õde “Jätkab ettevõtte arengut oma muusikapesade kataloogi abil” ja komplekti kuulub ka “hulga eripära“On temaatiline bändide kõigi liikmete koosseisus, kus on viis meest, sealhulgas jäljendamatu pealaulja Dee Snider. Arendaja täpsustas, et video pesa pakub ka Me ei võta seda tasuta keerutuste boonusvoor samuti klaster maksab mida saab käivitada vähemalt viie rühmitatud sümboli koondamise teel.

Kindlaksmääratud pühendumus:

Martin Zettergren, Arendaja tootejuht kasutas pressiteadet, et kuulutada välja uus pealkiri „oli uskumatult ainulaadse välimuse ja stiiliga”Et tema ettevõte on nüüd integreerunud oma uusima mobiilisõbraliku videolõigu kujundusesse ja välimusesse. Lisaks paljastas ta, et see keskmise volatiilsusega pealkiri saab hiljem nautida paljudes veebikasiinodes, sealhulgas MetalCasino.com, Karamba.com ja VegasSpins.com ilmumisega pärast arendaja sarnaselt muusikast inspireeritud varasemate edukate esilinastuste ilmumist Saksi, Hävitaja, Testament ja Sabaton pealkirjad.

Loe Zettergreni avaldust …

„Twisted Sisteri omapärane muusikastiil on meile seda võimaldanud innovaatiliste funktsioonidega mängu loomiseks, mis tähendab, et see meeldib nii kvaliteetse mänguautomaatide fännidele kui ka bändi fännidele. Kõigile on midagi. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga