Play’n GO välja lastud kuldne vulkaan (videopesa)


Kaks nädalat pärast rulluisuteemalise Nyjah Huston: Skate for Gold videopilu ja Rootsi veebikasiino mängude arendaja Play’n GO lansseerimist on nüüd naasnud, et teatada oma uue kaheksareelise Gold Volcano uuenduse esilinastusest.

Vaxjo peakorteri uuendaja kasutas neljapäeva ametlikku pressiteadet, et kuulutada viimase videopesa ruudustik on mägise vulkaani kujuga et pakkuda iGamingu fännidele märget „veel üks leidlik keerdkaskaadvõrgu-pilu valem”Millega ta on varem edu saavutanud.

Käegakatsutav lips:

Play’n GO on mille eesmärk on välja anda sellel kalendriaastal 52 värsket pealkirja ja teatas, et on hiljuti pannudkindel seosMängude teemade ja nende mängude olemuse vahel. Gold Volcano ja arendaja väitsid, et seda muudetud suhet kajastab „tõsiasi, et sümbolite kaskaad vulkaani põhjast ülespoole“Nii, et need näiksid olevat”mullitas laavas”.

Muud vaatamisväärsused:

1997. aastal asutatud Play’n GO selgitas, et ka Gold Volcano on kaasas paar eripära põhineb tõusva laava kontseptsioonil, mis hõlmab tasuta keerutuste boonusvoor mis näeb pealkirja värvilist ekraani ümber massiline kaheksa-kaheksa ruudustik.

Kapriisne tegelane:

Martin ZettergrenPlay’n GO tootejuht, pressiteade teatas, et mobiilisõbralik kuldvulkaan „tundub, et see on kroonis veel üks juveel”Ning suurendab veelgi põnevust, lisades„juhusliku baasmängu funktsioonidMis on loodud peegeldamavulkaani ettearvamatus”.

Loe Zettergreni avaldust …

„Nagu teiste pealkirjade puhul, näiteks Nyjah Huston: Skate for Gold ja Rally 4 Riches, ei ole meie eesmärk mitte ainult külastada mõnda vähem uuritud teemat, vaid ka et tuua neile uus mõõde et pakkuda publikule uusi kogemusi. Osa sellest on pealkirjade loomine, mis jutustavad loo mitte ainult teemas ja kirjelduses, vaid pakuvad ka võimalusi funktsioonide ja mänguni. Tulemuseks on uued põnevad tiitlid, näiteks Kuldne vulkaan. ”


igamingvideo slotplay’n gomartin zettergrenrally 4 richesnyjah huston: skate for goldgold vulkaanLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga