Play’n GO vabastab 2021. aasta esimese pesa


Uut aastat varakult alustades on Play’n GO välja andnud uue elektritava pealkirja Coils of Cash, mis viib mängijad 19. sajandi lõpuni, kui tööstusrevolutsioon tõi kaasa põnevaid tehnoloogilisi muutusi.

Esitatakse a kaskaadmehaanik, on videopesa seatud 1893. aasta maailmanäituse ajal, kui Thomas Edison, Nikola Tesla ja George Westinghouse võitlesid maailma võimul, seega keskenduti mängu elektrile. Rõhk elektrile sisaldab unikaalset nelja asendiga horisontaalset rulli, Toite mähis, mis haakub kaskaadidega makseteedega. Ainulaadne rull saab mängijat võimendada võidab kuni x625!

Ainulaadne pöörlemine:

Mängu haruldane retro-futuristlik teema lisab veel ühe ainulaadse pöörde, samas kui selle maksimaalne võidupotentsiaal on 30 000 korda suurem panus, kuulub Play’n GO suurimate hulka ja on Rootsi arendaja sõnul “kindlasti esialgu uute mängijate loosimine”. Uus suur volatiilsus pealkirja “tõsine potentsiaal” ja kordaja kasutajad on loojad veendunud, et see rajab oma “publikuniši”.

Uus vaatajaskond:

Play’n GO tegevjuht Johan Törnqvist kasutas ettevõtte pressiteadet, et rääkida sellest, mida uus aasta on Växjö peakontoriga tarnijale varuks …

“Oleme jätkanud jõudude loomist, andes meile rohkem võimalusi tipptasemel tiitlite loomiseks partnerite jaoks ja laiendage oma meelelahutusbrändi võimalikult paljudele mängijatele kogu maailmas.

„Sel aastal jätkame tootmisharule innovaatiliste mängude tootmist, uurides samal ajal uusi territooriume ja uusi võimalusi paremate mängukogemuste loomiseks. Tuleb veel üks põnev aasta! ”

Väljas nüüd:

Praegu saadaval mitmel turul mängimiseks, Sularaha rullid on 96,20 protsenti RTP ja saavutab meie meelelahutuskaalal kõrgeid tulemusi. Uus väljaanne on 360 Play’n GO 2020. aasta lõplikust tiitlist, Piggy Banki talu, mis on samuti väga kõikuv ja pakub palju lõbusaid funktsioone.

Vaadake kindlasti tagasi, et lugeda kõike andeka arendaja järgmisest hittväljaandest!