Play’n GO Troll Hunters 2 näeb massituru käivitamist


Rootsi online-kasiinomängude arendaja Play’n GO on teatanud Troll Hunters 2 massiturul käivitamisest, mis on jätk 2013. aasta tohutult edukale slotimängule Troll Hunters. Algselt anti tiitel välja 2019. aasta septembris koos veebioperaatori Kindred Group plc-ga, kellel oli üheksa kuud mängu ainuõigus.

25. septembri 2019. aasta pressiteate kohaselt ületas Troll Hunters 2 vahetult pärast 24-tunnist otseülekannet ja kõige edukama eksklusiivse stardi tiitli kindlustamist miljoni euro suuruste panustega. Ja tol ajal kuulutas Malta online-kasiino ja spordiraamatute operaator välja hashtagi kandva kampaania # 2019GameOfTheYear.

Naissõdalased:

Mängitud a 5 × 5 ruudustik, viimane Troll Huntersi saaga keskmes on kolm hirmutavat naist – kärbesjuuksed Ylva, kindlameelselt sõdalane Borghildja hirmuäratav Astrid, kelle ülesanne on kaitsta oma küla pahaendelise trolli eest, mis on nende põlvkondi eksisteerimist ähvardanud!

Mängu omadused:

Mängu kõigil kolmel märgil on oma ainulaadne boonusfunktsioonja narratiivi osana saavad mängijad valida, kummaga nad eelistavad mängida. Mängus on ka Play’n GO uuenduslik Funktsioon Win Spin mis on lisatud selle tasuta mängudesse, tagades mängijatele võidu ühe spinni eest.

Kommenteerides väljakutsetega järge luua, Play’n GO tootejuht Martin Zettergren, kasutas ametlikku pressiteadet, et öelda …

„Järgde loomisel või mängude seeriale lisamisel tuleb arvestada paljude teguritega. Kuigi soovite jäädvustada originaali tuntuse ja säilitada selle edukaks teinud elemendid, ei saa te lihtsalt vana pinnast uuesti taastada ja oodata samu tulemusi.

Oleme alati väitnud, et vaatame pealkirju uuesti ainult siis, kui tunneme, et saame uue mõõtme tuua sellele, mis varem juhtus, ja Troll Hunters 2 on suurepärane näide. ”

Uus keerdus:

Uus videopesa on veel üks näide Växjö peakorteri arendajast, lisades mängijate jaoks juba tuttavatele tegelaskujudele uue mõõtme ning loo kasutavad lõbustamiseks ja pealkirjade sidumiseks looga, nagu loovalt tehtud Egiptuse ja Rich Wilde sarjadega. Ehkki esteetiliselt sarnane originaaliga, järg põhineb edul Troll Huntersi täiustatud 3D-teose, võimsa fantaasiaheli ning ka uute, innovaatiliste boonusfunktsioonide, põnevate mänguvõimaluste abil.

kõrge volatiilsus video pesa, millel on mängija juurde naasmine (RTP) 96,50 protsenti ja a Maksimaalne väljamakse 5000x on nüüd saadaval kogu turul.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga