Play’n GO toob turule uue videopesa Octopus Treasures


Play’n GO on välja andnud teise uue septembripesa, mis viib meid Octopus Treasuresiga sügavale Vaikse ookeani vetesse. Funktsioonidest pakatav mäng on mänguautomaatide jaoks ülieduka nädala lõpus, sealhulgas Kuldse pileti järjejutu käivitamine ja nende kolmas võit 2020. aasta Starlet Awardsil.

Meenutades traditsioonilisi maamänge, on siin palju tegemist 5-rulliga, 3-rida videopesa. See on tegevusterohke a-ga 96.25 protsenti RTP-st, 20 fikseeritud võiduliini ja maksimaalne võit 5000 korda sinu osalus.

“Kaheksajalgade aare on pakitud suurepärastest funktsioonidest, et mängijad kauem meelelahutust pakuksid ja seda nad tahavad.”

Mängijad kasutavad võtmeid, et avada aardekirstud hiiglasliku kaheksajalga abil, mis on kõikjal kohal ja mille neli kombitsat kinnitavad ookeani põhja asetatud läbipaistva võre uppunud puulaeva lähedale.

Mängu sümbolid:

Sümbolite hulka kuuluvad labidad, teemandid, klubid ja südamekaardi ülikonnad madalad palgad, samas kui pistoda kuldkroon, kahekäepidemega hõbevaas, kuldmünte täis kott ja kolm savipotti sisaldavad kõrge palk. Seal on ka korallidega kaetud Metsik sümbol, mis asendab kõiki sümboleid, välja arvatud hajumine.

Funktsioonid:

Kui võtmesümbol maandub kolmandale rullile, mis tahes pöörlemisele, ulatub kaheksajalg oma kombitsatega ringi ja avab aardelaeka asub rullide otsas. Rinna koputamine avab selle ja annab auhinna ühele neljast rullide modifikaatorist, sealhulgas looduslikud mündid, kuldhunnik, aardehaarang ja metsikud rullid.

Key Respins aktiveerub, kui kolm pärlilaoturit maanduvad rullidele 1, 3 ja 5. Selle funktsiooni käigus kogutakse rullidele ilmuvad võtmesümbolid, mille koguarv on võrdne Varanduse keerutused Auhindade arv 5–10. Iga aardekeeramise ajal mängitakse ühte neljast boonusfunktsioonist ning iga maanduva võtmesümboli kohta lisatakse ülejäänud keerutustele täiendav keerutus.

Kaasav sisu:

Jagades oma mõtteid mängu kohta ettevõtte pressiteates, Martin Zettergren, Play’n GO tootejuht, ütles…

“Ilmselt on suurepärane, et sind tunnustatakse auhinnaga, eriti kolm aastat järjest! See näitab, et loome pidevalt köitvat ja kvaliteetset sisu ning see on meie eesmärk.

Veel üks näide sellest on kaheksajala aare. See on pakitud suurepäraste funktsioonidega, seda on lihtne mängida, kuid sellel on palju tegevusi, et mängijaid kauem lõbustada ja seda nad tahavad. “

Mütsitrikk:

Nagu mainitud, vabastati Kaheksajala aarded on käivitamise tagaküljel Kuldne pilet 2, järg 2014. aastal ilmunud metsikult populaarse tsirkuseteemalise versiooni ja Växjö peakontori pakkuja kolmas järjestikune aasta mobiilside pakkuja auhind 2020. aasta Starlet Awardsil, kus tähistatakse B2B tarneahela parimaid pakkujaid.

Järgmisena:

Fännid hoiavad silma peal Play’n GO järgmise uue mänguautomaadi väljaandmisel, Rikkuse tempel, langeb eeldatavasti 17. septembril. Suure volatiilsusega mänguautomaat pakub nelja progressiivset jackpotit, kleepuvate ja levivate mõistussümboolikatega lisakeerutusi ning kuni 5000 korda suurem panus.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga