Play’n GO toob turule piraatteemalise järjefilmi


Täiustatud graafika ja mitmed uued funktsioonid on vaid mõned asjad, mida fännid võivad oodata Play’n GO uusimast väljaandest Jolly Roger 2, mis on 2012. aasta algupärase ootamatu pesa oodatud järg.

The 5-rulliga, 3-rida, 20 võiduliini videopesa on seatud merel asuva kolmemastilise galeoni pardale, mille kapteniks on Red Roger, kes koos meeskonnaga otsib seiklusi ja varjatud varandusi.

“Jolly Roger 2 on eepiline lugu, mida mängijad saavad nautida.”

Mängu sümbolid:

Lisaks 10-le A-kaardi väärtusele hõlmavad piraatteemalised mängu sümbolid pronksist koljurõngast, kolju krutsifiksit, teemante ja aardest tulvil piraadirinda, mis on kõrge tasu. Viimased võidukombinatsioonide maandumisel on nende väärtus 5–10 korda suurem.

Jolly Rogeri kolju ja ristluud on mängu metsikud ja on võrdsed aardeliini väärtusega aardel. Välja arvatud Red Rogeri hajutid, wildid võivad asendada mis tahes mängu sümbolid. Fännid leiavad, et mäng on täis funktsioone, sealhulgas koheseid auhindu, mis on Play’n GO mängudes haruldased, koos juhuslike kordistajate ja kahe eraldi lisakeerutustega mänguga, millest mõlemad on lihtsalt aktiveeritud funktsiooni “lõbus valimine ja klõpsamine” abil. ”

Funktsioonid:

Eriomaduste hulka kuuluvad a Merekompass, mis asub ruudustiku ülaosas sõnade Jolly ja Roger vahel ning aktiveeritakse juhuslikult. Otseülekandes lisab kompass kordaja, mis on kuni kümnekordne panus.

The Bonus Quest funktsioon käivitatakse kolme Red Rogeri hajusümboli maandumisel. Kui see juhtub, kutsutakse teid liituma Red Rogeriga ühel tema neljast valitud seiklusterohkest ülesandest. Alustage valimist Rogeri 12 aardirulli seast ja kui olete kokku leppinud kolm boonusfunktsiooni, saate oma ülesande.

Neli ülesannet on Kiirpreemia, pudel rummi, aardejahtja Lahingu tasuta keerutused. Viimases seisavad mängijad silmitsi erinevate armadadega, et võita rullide modifikaatoritega boonuspöördeid. Viimasest sekundist näevad mängijad aardekaarti ja rändavad üle maakera, et leida piraatkulda. Bottle of Rum Bonus Questil saavad mängijad valida viie pudeliga rummi ja kui nad leiavad mürgitamata pudeli, vallandub virn Wildsi rullile, millal saate uuesti valida. Kui valite aga mürgitatud pudeli, olete väljas.

Süžee tähtsus:

Ettevõtte pressis, Play’n GO tootejuht Martin Zettergren, kommenteeris uut versiooni, märkides ära selle tugeva keskendumise narratiivile ja selle kokkusulamisele mängu teiste osadega …

„Jolly Roger 2 on eepiline lugu, mida mängijad saavad nautida. Teil pole mitte ainult lõbus mängida ja kogeda kõiki erinevaid funktsioone, vaid need kõik seovad omavahel meelelahutusliku loo.

Usume, et selline tähelepanu narratiivile on meelelahutustööstuses arenevate teenindusaegade järgmine etapp ja seda näete sellistes pealkirjades nagu see. “

Uus keskmine volatiilsus Rootsi arendaja mäng on praegu võrgus ja on optimeeritud mobiilseadmete jaoks.

Järgmisena:

Fännid võivad oodata Play’n GO järgmist uut pesa, Kaheksajala aare, langeda 10. septembril. Mängitud 5-rullikul, 20-realisel real, pakub keskmine volatiilsusmäng võitu kuni 5000x kaalul.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga