Play’n GO lansseeris uusima “Wilde” tiitli


Play’n GO hoiab seda peres oma uueima väljaande – Cat Wilde ja Doom of Dead – Egiptuse-teemalise mänguga, mis lubab kaasata uue mänguautomaatide põlvkonna.

Järgides oma arheoloogi / maadeavastaja isa jälgedes, Rikas Wilde, mis on üks Rootsi online-kasiinomängude arendajate tuntumaid tegelasi, elav kass saab oma soolodebüütides hästi hakkama.

uue põlvkonna uus nägu

Mängu omadused ja sümbolid:

5-rull, 3-realine, 10 fikseeritud palgaliini videopesa on seatud iidsesse matmiskambrisse ja sellel on funktsioonid laienevad metsikud baasi- ja boonusmängude ajal koos maksimaalse võiduvõimalusega 5000-kordne panus. Mängijad leiavad tuttavad mängusümbolid, sealhulgas 10-A madalate palkade ja preemiate skaraabid, Anubis, Sfinks ja muidugi Kass Wilde. Maandage viis kindlustusmakseid ja hinnatakse alates 7,5x skaraabide eest kuni auväärseni 100x saate tähe jaoks.

Kass ilmus esmakordselt koos oma kartmatu isaga Rich Wildes ja Athena kilbis, mis vabastati 28. mail 2020 ja on edasi läinud üks Play’n GO suurimad kaatrid. Soolo ettevõtmine segab Wilde-sarja seikluse populaarsust teemaga, mis on osutunud turu tippu.

Uuega:

Play’n GO tootejuht Martin Zettergren, kasutas uue tegelase ja loomise taga olnud mõtteprotsessi kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, öeldes:

„Kõik armastavad Rich Wilde’i tiitleid, kuid uskusime, et on aeg uue mänguautomaatide põlvkonna jaoks uus nägu tuua.

See ei tähenda, et te ei näe kunagi teist Rich Wilde’i tiitlit, kuid loome oma mängudele pidevalt uusi ja põnevaid tegelasi, me ei looda sama maa-ala korrastamisele. Tundsime, et on õige aeg Wilde maailma veel üks mõõde tuua. ”

Nüüd saadaval võrgus mängimiseks kõrge volatiilsus Kass Wilde ja surnute hukk on 96,25 protsenti (vaikimisi) RTP.

Viimased väljaanded:

Väljaanne on tuline Växjö peakorteri arendaja kahe teise sel kuul välja tuleva mänguautomaadi kannul – Troll Hunters 2, järje oma 2013. aasta hitt-mänguautomaadile Troll Hunters ja Twisted Sister, koostöös samanimelise kuulsa Ameerika rokkbändiga. .

See ei hõlma arendaja poolt kolme täiesti uue pealkirja turule laskmist, mis hõlmab ka uuenduslikku uut pesa Rally 4 Richeskahe kataloogi populaarsetel pealkirjadel põhineva bingomängu kõrval; Vihmametsa võlubingo ja Magus Alkeemia Bingo.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga