Play’n GO langeb Rabbit Hole Riches pesa


Mänguautomaatide spetsialist Play’n GO avaldas oma teise oktoobri pealkirja Rabbit Hole Riches, mis põhineb inglise kirjaniku Lewis Carrolli 1865. aasta romaanil „Alice Imedemaal“. Siin pakub Rootsi mängutarkvara pakkuja klassikalisele loole veidi teistsugust valikut, otsustades keskenduda pigem hõõguva Valge Jänese kui Alice tegelaskujule.

Kolmerullilises ja kolmerealises videopesas saab mängida igas seadmes 5 võiduliini ja see asub halva iseloomuga Punase Kuningriigi kuningriigi taustal ja koosneb madal palk Queeni armee (südamed, teemandid, labidad ja klubikaardi ülikonnad) koos kõrge palk tegelased, sealhulgas küülikuauguga võlupuu, Absolem, vesipiipu suitsetav siniröövik, Hull Müts ja Punane Kuninganna.

Funktsioonirikas:

The keskmine volatiilsus mängul on “eristav disain” ja palju funktsioone, mis põhinevad kogu mängu “tugeval narratiivsel struktuuril”, on tuntud Play’n GO.

Kolme hajuti maandumine annab Jäneseaugu boonuse, kui Jäneseaugu kaudu reisides teenitakse mängijatele üks neli unikaalset omadust sealhulgas teetassi peo valimise boonus, Cheshire Kasside uuesti keerutused, Tower Poweri tasuta keerutused ja Queen’s Army tasuta keerutused.

Ettevõtte pressiteates tõi Play’n GO tootejuht Martin Zettergren välja uue mängu mitmed tugevad küljed …

“Mängijatel on palju rõõmu tunda Küüliku augu rikkus; alates eristuvast helist ja kujundusest kuni mitme suurepärase funktsioonini, mida seob imeline lugu.

Siin on nii palju avastada; mängijad vaatavad seda uuesti ja uuesti. “

Växjö peakontoriga teenuseosutaja on selle realiseerimisel kenasti teel 52-mänguline vabastamise sihtmärk seatud aastaks 2020, kuna Rabbit Hole Riches jälgib tähelepanelikult eelmise nädala, Reactoonz 2. Rekordipõhine väljaanne on originaali väga oodatud järg ja üks parimaid võrgupesasid, mis kunagi tehtud, Reactoonz, mis käivitati 2017. aastal.

Fännid ei pea teeninduspetsialistide järgmist versiooni kaua ootama, Helloween, mis peaks langema 15. oktoobril just nimelt kõigi pühade pühade tähistamise ajaks.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga