Play’n Go läheb “BEEST” režiimi uusimas online-pesas


Kuumalt kannatab oma teise juulikuise mänguväljaande kontsad ja Play’n GO viib meid oma viimase pealkirjaga Win-a-Beest Aafrika tasandikele.

Keskmise volatiilsusega maksumängute pesa pakub mängijatele uuenduslikku mängu klassikaliste Buffalo-stiilis mängude abil, mis on aastate jooksul osutunud nii populaarseks, dubleerides nutikalt ühte Aafrika vähem seksikamat põliselanikku, metsikut või gnu, Win-A-Beest.

See on mäng kõigest võimust. ”

Mängiti 2-4-4-4-2 ruudustikul laieneb 5 × 4-ni eripärade ajal on mängu põhirõhk loomulikult Wildebeest, mis toimibsupersümbol. ‘Kõigist mängu sümbolitest, mis hõlmavad tavalisi J-A-kaardi väärtusi koos leopardide, ninasarvikute, lõvide ja elevantidega, on Win-A-Beesti ikoon ruudustikul kõige väärtuslikum – viis sellist on väärt 5 korda suurem panus.

Beest režiimid:

Niinimetatud suursümbol avab ka mängu kaks eripära, Beest režiim, mis võivad juhuslikult vallanduda põhimängu ajal või lisapöörlemisel, ja Beest Mode keerutab, mis käivitatakse, kui Beest-režiimis ilmub kolm või enam hajumist.

Mitte ainult ühte, vaid kahte metsikut mängu on kavas, a tavaline metsik ja a kordaja metsik, mis mitte ainult ei asenda, vaid korrutab ja võidab, moodustab see kaks korda.

Spinnide tembeldamine:

Metsiku looduse teemalise videopesa viimane sümbol on Hajumine, mis käivitab täiendava keerutuse funktsiooni, Spinnide tembeldamine. Kolme või enama hajumise alustamine põhimängu ajal käivitab põneva boonusvooru. Autasustatakse mängijaid, kes maandusid 3,4 või 5 hajumist 8, 12 või 20 lisakinnitust ja võib ikkagi täiendavate keerutuste ajal käivitada Beest Mode’i ja selle tulemusel Beest Mode keerutab.

Kõik need omadused muudavad rullid laienevaks, luues 5 × 4 ruudustiku ja suurendades maksumiteede arvu aastast 256 auväärsesse 1024, neljakordistades oma võimalused võita!

Võimas võidab:

Play’n GO tootejuht Martin Zettergren, Kommenteeris mängu tugevaid omadusi, märkides …

„See on mäng, mis hõlmab kõike jõudu. Wildebeest on võimas loom ja see on kombineeritud tugeva palgaga, et anda mängijatele võimsamaid võite.

Kõik funktsioonid, kordaja Wilds ja ruudustiku laiendamine on loodud lisama põnevust ja energiat, mida selline „metsik” pesa peaks tekitama. Teame, et mängijad naudivad seda, mida sellel pakkuda on. ”

Toetatud kõigis seadmetes ja a 96,12 protsenti RTP, mängijad mitte ainult ei naudi teema ja kujunduse tuttavat tunnet, vaid armastavad ka värskendatud funktsioone, mis pakuvad kogu mängu vältel pidevat põnevust.

Järgmisena:

Fännid peaksid kindlasti tutvuma Rootsi teenindusaegade spetsialisti eelseisva väljalaskega, Pimestatud, keskmise dispersiooniga ja 5000-kordne võidupotentsiaal. Otsige mängu, mis on juhitud sarjas kolmas Pimped, pesa, kus on hustlers ja pimestatud gangsterid, millele järgneb sularahakeskne, See on rikas, kukkuda 6. augustil!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga