Play’n GO kolmekordne väljalase


Vaid nädal pärast kuuerettalise Twisted Sister-i avanemist ja Rootsi veebikasiinode arendaja Play’n GO on nüüd teatanud, et samaaegselt esilinastub uute uuenduste kolmik oma Rally 4 Riches, Sweet Alchemy Bingo ja Rainforest Magic Bingo pealkirjades.

Vaxjo peakorteriga arendaja kasutas ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et kolmerattaline Rally 4 Riches videolõik on teemal “rallisõidu kõrge oktaanarvuga maailm” ja sellel on “muljetavaldav reaalajas võidusõidu animatsioonijärjestus”, mis on loodud selleks, et pakkuda huvilistele „suurepäraseid kogemusi algusest lõpuni”.

Kohustuslik võistlus:

Play’n GO detailselt kirjeldanud seda kolmerealist Rally 4 Riches lisaks sisaldab boonusvooru tuntud kui Rass kus mängijaid liigutatakse 24-ruudulise mängulaua ümber vastavalt juhuslikult loodud numbrirulli tulemusele. Firma kuulutas, et seda jada esitatakse reaalajas koos liigutustega, mida aficionado kogub nende lõpliku lõppasendi määramine võistlusel.

Bingo kullaaukud:

Juba omades juba üle 140 videopesa kataloogi, kinnitas arendaja, et uus Magus Alkeemia Bingo ja Vihmametsade võlubingo moodustavad osa selleuuendatud tähelepanu laienemisele väljaspool teenindusaeguJa on mõeldud olema eriti populaarsed Ladina-Ameerikas, kus bingo on üks populaarsemaid mänge.“Lisaks teatas uuendaja, et see paar toob oma”leidlikkus täiesti uuele publikuleJa pakkuda mitutpõnevaid funktsioone, et suurendada nende meelelahutuslikku väärtustNagu bingo mustri ja vahetu mõistatuse auhindade valimise ja klõpsamise boonusringid.

Erakordne pingutus:

Play’n GO tegevjuht Johan Tornqvist kirjeldas pressiteadet, kirjeldades tema ettevõtte samaaegset kolme uue värvika mängu käivitamist kui „enneolematu käik“Enne Rally 4 Riches, Sweet Alchemy Bingo ja Rainforest Magic Bingo väljakuulutamist”on täna veebis mängimiseks saadaval”Paljudes veebikasiinodes.

Loe Tornqvisti avaldust …

„Rally 4 Riches on mängijatele suurepärane boonusfunktsioon, mida nad saavad nautida, ja meil on hea meel seda oma publikule tutvustada. Nad saavad innovaatilises ja meelelahutuslikus pesas kogeda autoralli võistluse suurt energiakulu mis hoiab neid lummatud viisil üle finišijoone. ”


video slotlatin americaplay’n gojohan törnqvisttwisted sisterrally 4 richessweet alchemy bingorainforest magic bingoLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga