Play’n GO käivitas uue Saksi online-slotimängu


80-ndad olid teine ​​aeg ja koht, tänapäevast täiesti erinev. Kui enamik inimesi armastas rock’n roll’i, neil olid pikad juuksed ja nad lihtsalt armastasid mõnusalt aega veeta! Online-mänguautomaatide arendaja Play’n GO otsustas oma viimases väljaandes minna tagasi 80-ndatesse aastatesse, suunates mõjuka ansambli Saxon. Saxoni pealkirjaga uus mäng sisaldab populaarset Euroopa bändi, millel on tipptasemel animatsioon ja muidugi täiesti metalne heliriba!

Saksi üksikasjad:

Löö avatud maanteele ja ole valmis rokkima kui laadite selle uue veebimängu! Pealkirjas on kõik metallist asjad, klassikalised kaardi sümbolid, süda, labidas, klubi ja teemant. Selles mängus on palju spetsiaalseid võimalusi, mis aitavad spinni ajal põnevust tekitada.

Võtame näiteks võidukordisti. Iga rull sümbolitega, suurendab võidu kordajat 1x. Virnastatud metsik suurendab kordajat 2x! Laulja Biffy Byfordi ja mootorratta sümbolid sellest mängust käivitab ekstra keerutab ringi kui mängid. Teeni juhuslikult viis kuni 15 keerutust ja neid saab uuesti sisse lülitada!

Play’n GO tootejuht Martin Zettergren kommenteeris uut mängu, öeldes: „80-ndad olid lõbu ja vabaduse aeg, mis kajastub selle aja muusikas. Oleme selle tunde Saksi pesa sisse viinud.

See on lihtne, lõbus mäng ja tasuta keerutused annavad mängijatele nii palju potentsiaali, et see meeldib nii uutele kui ka kogenud mängijatele. ”

Kvaliteetne sisu:

Uus Saksi slotimäng on järjekordne tarkvaraarendaja loodud uuenduslik pealkiri. Vaid kaks kuud tagasi teatas bränd Kass Wilde ja surnute hukk, Egiptuse temaatiline pesa, millel on uus peategelane. Võttes oma isa, kuulsa maadeavastaja Rich Wilde’i järel, asub Kass omaenda seiklusele slotimängus!

Kõik need pealkirjad on vaid väike näide mitmekesisusest, mille juhtiv arendaja mänguväljaannete tabelisse toob!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga