Play’n GO käivitab tsirkuse-teemalise pesamängu


Play’n GO on lansseerinud oma viimase pesa Golden Ticket 2, mis on jätk 2014. aasta hitile, ja Växjö peakontoriga arendaja lubas aasta lõpuks välja anda 52 kvaliteetset mängu.

Ootuspäraselt oodatud 5-rulliline, 5-realine videopesa on selle jaoks täpselt häälestatud täiustatud graafika koos hulga uusi põnevaid funktsioone ohustamata vana aja tsirkuse välimust ja tunnet, mis on nii asjatundlikult teostatud originaalses tsirkuseteemalises versioonis.

“Meil on nii palju mängijaid armastatud mänge kogu maailmas ja Kuldne Pilet on üks neist.”

Üks märgatavatest muudatustest on see, et tegevus on liikunud väljastpoolt Suure topi sisse. Peale selle on palju esimese versiooni kõige populaarsemaid elemente, näiteks võida formaat, ruudustiku kuju ja tilkade kordaja jäävad ja on ühendatud uute boonusmängudega.

Uued boonusmängud:

Boonusmängud on originaalsetest ainulaadsed ja sisaldavad Wilds Multiplier funktsiooni, mis käivitatakse siis, kui Metsik meeter Võrgu kõrval paiknev klass täidab suurepäraseid märke, sealhulgas klouni, kinniseotud silmadega noaheitjat ja helinaist. Teine on a valikvastustega lisa keerutab ringi mis sisaldab populaarset Play’n GO Win Spin.

Ettevõtte pressis ütles Play’n GO tootejuht Martin Zettergren, et on loomulik, et ettevõte tuleb välja järgega, et meelitada ligi nii vanu kui ka uusi mängijaid, arvestades esimese Kuldse pileti edukust. turgudel, näiteks Euroopas ja Aasias, ning asjaolu, et seda naudivad endiselt paljud mängijad erinevates riikides.

Uus ja vana publik:

“Meil on nii palju mängijaid armastatud mänge kogu maailmas ja Kuldne Pilet on üks neist.

Tahtsime tuua rõõmu ja põnevust, mis muudab selle nii eriliseks pealkirjaks, täiesti uutele publikutele, pakkudes samas ka selle algsetele fännidele uue kogemuse oma lemmikmängust, lisades neile uusi elemente, mida nad saaksid nautida. “

Täna võrgus mängimiseks saadaval suur volatiilsus Kuldne pilet 2 pakub kuni 5000 korda suurem panus, mis on kaks korda esimene ja 96,5-protsendiline RTP (tagasi mängija juurde).

Teenindusaegu:

Keskmiselt neli uut pesaülekannet kuus on järg Play’n GO augustikuu viimase täienduse kannul, Jolly Roger 2. Teine järg, piraatteemaline pesa pakub ainulaadseid mänguomadusi ja keskendub tugevalt narratiivile.

Arendaja peaks käivitama oma teise septembri pesa, Kaheksajala aare, mis peaks ilmuma eeldatavasti kümnes, nii et hoidke kindlasti silma peal!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga