Play’n GO käivitab kaevandusteemalise videopesa


Mitmed funktsioonid, tugev narratiiv ja ümbritsev mäng on mängijate ootus, mida kogeda Rootsi arendaja Play’n GO uusimas tiitlis Miner Donkey Trouble.

Olge valmis selles mõned suured võidud välja tooma suur volatiilsus, 5-rulliline, 7-realine kaskaadne videopesa, kus tegevus koondub vana aja kullakaevandaja ja tema suure löögiga eesli Trouble ümber.

“Pakume palju meelelahutust, mis meeldib igat tüüpi mängijatele.”

Häda teenib tõesti tema nime, kui koobas eraldab ta hullunud elukaaslasest, kes ei raiska aega oma usaldusväärse tungraua väljakaevamisel ja kogub samal ajal varjatud kalliskive ja kuldjuppe.

Funktsioonide pakitud:

See meelelahutuslik, kaevandusteemaline seiklus on lugu, mis mängijatele meeldib, oma kvaliteetsete visuaalide ja funktsioonidega pakatava mänguga. Ainuüksi põhimängus on mitu funktsiooni, sealhulgas Eesli hävitamine funktsioon, millel on kolm variatsiooni, ja an lisapöörete funktsioon mis tõesti mängimist veelgi suurendab.

Need koos Kuldsed Nuggets millel üksi pole mingit väärtust, kuid kui nad ilmuvad või jõuavad ruudustiku alumisse ritta, eemaldatakse need, suurendades võida kordaja +1 võrra, mis kehtib kõigi täiendavate võitnud klastrite kohta. Muude erielementide hulka kuuluvad Metsik metsik, Diamond Wilds, Dünamiidi hajumineja Juhuslik megasümbol tunnusjoon.

Massiline apellatsioonkaebus:

Play’n GO tootejuht, uut väljaannet kommenteerides ütles Martin Zettergren…

“Pakume palju meelelahutust, mis meeldib kõigile mängijatele. Meie portfelli mitmekesisus tähendab, et meil on sisu, mis toob edu igal turul, kus oleme kohal või kuhu tulevikus siseneme.

Pakkudes oma meelelahutusega laiemat mängijate ringi, võimaldame oma operaatoritel ühe tarnija kaudu laiendada oma vaatajaskonda ja saada rohkem väärtust. “

52 mängu:

Nende teine ​​kuu uus tiitel on Rootsi arendaja jõudnud oma põrandale 52-aastane vabastamine aastas tehtud detsembris. Kaevurite eesli häda järgib Play’n GO uue aasta esimest väljaannet, Sularaha rullid, kusjuures need kaks mängu erinevad üksteisest nii teema, funktsiooni kui ka välimuse poolest.

Uus versioon on saadaval mitmes piirkonnas ja seda saab mängida kõigis seadmetes.