Play’n GO avab uue müsteeriumiteemalise pesa


Mängijad peavad kasutama oma parimaid varjamisoskusi, kui nad soovivad aidata lahendada Play’n GO uusimas väljaandes Riddle Reels: A Riches.

Põhinedes maailma tuntuima väljamõeldud eradetektiivi Sherlock Holmesi, keskmine volatiilsus mäng on tänapäevane versioon klassikalisest puuviljapeost, mis on ühendatud „lauamängude stiilis mehaanikaga“ ja mida kirjeldatakse kui „interaktiivset kogemust, mis paneb mängijad otse mõistatuse keskmesse“.

See mäng muudab mängijad loo keskmeks. ”

See teenib üles 3 × 3 rulli tegevus võitudega kuni 5000-kordne panus. Mängijad, kes on ülesandest valmis, võtavad endaga kaasa 19. sajandi Londoni tüseda kriminaalse allilma, esitades kurjategijatele väljakutse vihjetega boonusmängus.

Mängitud tegelased:

Müsteeriumiteemaline mäng kasutab 9 fikseeritud palgaliini ja sellel on kaheksa tasusümbolit, mis on jagatud madala tasuga relvasümboliteks, sealhulgas noos, mutrivõti, pistoda ja püstol, ning nende väärtus on 0,4 1x panus

… kui tegelaskujude hulgas on lisaks Holmesile ja tema assistendile dr Watsonile veel lillakattega Irene Adler, looritatud Eugenia Ronder, prille kandev “väljapressijate kuningas” Charles Augustus Milverton ning ülemise mütsi ja suhkruroovalmistamine, professor Moriarty, hõlmab kõrgema palgaga kahtlustatavaid, kelle väärtused ulatuvad 2–12-kordselt panus.

Funktsioonid:

See ainulaadne mänguautomaadi seiklus pakub veelgi põnevust kolm metsikut. Seal on tavaline metsik ja x2 ja x3 kordaja versioonid, millest igaüks võib asendada mis tahes tavalise palgasümboli. Kui mitu kordajat töötab, siis nende väärtused ühinevad kuni x27, samas x3 metsikud liinitasu eest 324 korda kaalul.

Peamine funktsioon on pealkiri „Case of Riches”, mille käigus mängijate ülesandeks on aidata Sherlocki mõistatuse lahendamisel. Nad teevad seda täringut veeretades ja laua taga liikudes, kogudes samal ajal vihjeid ja täites väljakutseid.

Luubil on küsimärgiga -? – suurendusklaas Hajumine ja see võib avada hulga mängufunktsioone! Kolme maandumisega auhinnafond saab rikaste juhtumi preemia.

Põnev mänguviis:

Riddle Reels: rikkuste juhtum tugineb Växjö peakontoris asuva mänguautomaatide pakkuja leidlike pealkirjade vahemällule, sidudes taas kujunduse, funktsioonid ja mänguloo loo raamistiku lähedale, luues täiustatud mängukogemuse – midagi sellist, mida Play’n GO tootejuht Martin Zettergren, osutati ettevõtte pressiteates …

“See mäng muudab mängijad loo keskmeks. Sherlock ei lahenda saladusi; ta abistab neid lihtsalt nende lõpliku eesmärgi saavutamisel.

Oleme loonud terve maailma, kus mängijad saavad olla osa mängu ainulaadsetest funktsioonidest. Neid võimalusi on nii palju, et nad tahaksid ikka ja jälle mängida. Siit tuleb nende jaoks väärtus, pakkudes mängu, mis hoiab inimesi meelelahutuses ja laseb neil endil arvata! ”

Järgmisena:

Jäädes truuks oma hõivatud väljalaskegraafikule aastaks 2020, võivad Play’n GO fännid oodata Rootsi arendaja järgmist tiitlit, Saksi, langeda 13. augustil või umbes. 5-osaline, 3-realine, kõrge volatiilsus mäng avaldab austust 1977. aastal moodustatud Inglise raskemetalli bändile. Lisaks rohketele Heavy Metali mängudele on mäng potentsiaalne kuni 10 000x panustada ja laiendab tarnija kaubamärgiga teenindusaegade valikut.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga