Play’n GO andis välja filmi “Rikas Wilde ja Athena kilp”


Rootsi arendaja Play’n GO on laiendanud oma tohutult edukat Rich Wilde’i frantsiisi, käivitades viienda osamakse Rich Wilde ja Athena kilp.

Selles peatükis tarnija kõige silmapaistvama tegelase seiklustest ühendab hirmutavat maadeavastajat tema tütar Cat Wilde, kui nad reisivad Atlantise saarele, otsides võimsat Kilp Athena või Aegis, mis kannab gorgon Medusa madupead.

Rich Wilde on armastatud mänguautomaat ja me teame, et mängijad on alati valmis uueks seikluseks. ”

5-rull, 3-realine, 10 fikseeritud palgaliini video pesa vaikesäte RTP (mängijale naasmine) on 96,25 protsenti ja seal on Medusa Respins ja Medusa’s Gaze Free Spins ning maksimum väljamakse on 10 000x.

Sümbolid ja omadused:

Kõik mängu sümbolid on pärit kreeka mütoloogiast ning madalatest kuni suurteni maksavad 10-A kuninglikud kuningad, kuldne öökull, julguse ripats, tarkuse ring, Athena Helm ja Athena kilp, mis muudab ajal loodusesse Funktsioon Tagasikeeramine. Koos max volatiilsus, on väärtused tohutud, kui viie standardse kilbi korral on iga võlarea korral väärtus 500-kordselt, mis kahekordistub, kui see muutub Metsik kilp.

Meie silmarõõm Rich on mängu Wild, samas Kass tegutseb hajutajana. Rikas võib asendada mis tahes sümboli, välja arvatud kass, et ühendada rohkem võitjaid. Kass aitab mängijatel mängu käivitada Medusa pilgu funktsioon.

Armastatud tegelane:

Play’n GO tegevjuht teatas ametlikus pressiteates, Johan Törnqvist, märkusega populaarse tegelase viimase seikluse kohta, öeldes:

“Rich Wilde on armastatud mänguautomaat ja me teame, et mängijad on alati valmis uueks seikluseks. Kuid on oluline, et hoolitseksime selle eest, et tema mängud, nagu ka meie teised tiitlid, oleksid kõrgeima kvaliteediga ja nime väärivad.

Shield of Athena on hämmastav mäng, visuaalselt uimastamist koos meelelahutuslikud omadused mängijatele meeldimiseks; ideaalne mäng Rich Wilde’i pärandi jätkamiseks! ”

Rich Wild on olnud Växjö peakorteri mänguautomaatide pakkuja edukate tiitrite katalüsaator, tema värskeim seiklus H.P Lovecraftis inspireeritud Tome hullusja varasemad hitid, sealhulgas India pärlid ja Vana-Egiptuse-teemaline raamat surnud.

21. mai pesa vabastamine:

Rootsis asuv teenindusaegade spetsialiseerunud uusim väljaanne, mis on tänapäeval saadaval võrgus kõigis seadmetes, on käes oma teise mai turuletuleku Charlie Chance’iga Hell to Pay. 3-rull, 5 palgaliini põhineb vabalt väljamõeldud detektiiv Charlie Chani ümber ja sisaldab a Mängulaud et Charlie liigub mängijate eriauhindade saamiseks kaasa!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga