PlayAlberta.ca (online-kasiino) käivitati Albertas


Väidetavalt käivitasid Kanadas ja Alberta Gamingus likööri- ja kanepikomisjon (AGLC) neljapäeval PlayAlberta.ca lääneprovintsi esimese legaalse online-kasiino koos paljude mänguautomaatide, kohese võidu ja loteriiga seotud meelelahutustega.

IGBNorthAmerica.com reedese aruande kohaselt kujundas uue pärisraha domeeni iGamingi innovaator NeoPollard Interactive ja see on varustatud Briti Columbia Lottery Corporationi (BCLC) vastutustundliku hasartmängutööriistaga GameSense, mis võimaldab mängijaid “The Sunshine Province” “kehtestada kihlvedude ja tähtajad ning tutvuda arvukate nõuannete ja toega.

Rahvarohke klubi:

Allikas paljastas ka, et esietendus PlayAlberta.ca tähendab seda Saskatchewan on nüüd ainus Kanada kümnest provintsist, kes ei paku Calgary ametnikega mingis vormis võrgumänge, lootes, et uus teenus toob täiendavaid tulusid aidata leevendada kohalikku eelarvet, mida käimasolev koroonaviiruse pandeemia on tõsiselt kahjustanud.

Meelelahutuse laiendamine:

Alain Maisonneuve töötab presidendi ja tegevjuhina Selle eest AGLC ja kirjeldas PlayAlberta.ca väidetavalt kuiteine ​​teeTema riiklik organisatsioonpakub Albertansi kasuks vastutustundlikku hasartmänguvalikut’.

Maisonneuve kuulutas teadaolevalt…

“Provintsi reguleeritud võrguhasartmängude veebisait pakub mängijatele laiendatud meelelahutusvõimalused integreeritud vastutustundlike hasartmängude funktsioonidega ja teenige tulu väärtuslike programmide ja teenuste toetamiseks, millele Albertans iga päev toetub. “

Aastane ligikaudne arv:

iGBNorthAmerica.com teatas, et pole veel oodata, millist mõju avaldab uue iGamingi domeeni debüüt AGLC eelarve prognoosidele, kuna Alberta ametiasutus ei olnud algselt plaaninud PlayAlberta.ca käivitamist millalgi järgmisel aastal. Organisatsioon eeldas varem väidetavalt, et registreeritakse järgmise aasta märtsini järgmise aasta kokkuvõtlikud laekumised veidi üle miljardi dollari enne kui see summa umbes tõusis 1,1 miljardit dollarit järgnevaks kaheteistkümneks kuuks.


igamekalgaarimaa Kolumbia loteriiettevõtebclcgamesenseneopollard interaktiivneealberta mänguvedelik ja kanep komisjonaglcplayalberta.caalain maisonneuveLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga