Planetwin365.it integreerimine Red Tiger Gaming Limited jaoks


Malta online-kasiinomängude arendaja Red Tiger Gaming Limited on teatanud lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on pakkuda laia valikut oma tiitleid iGamingi domeenile aadressil Planetwin365.it.

Uuendaja, mille peakorter asub Gzira linnaosas Valletta, kasutas esmaspäeval ametlikku pressiteadet, täpsustades, et liit operaatoriga SKS365 Malta Limited hõlmab Itaaliaga seotud saiti, kasutades peaaegu 50 oma populaarseimat veebikasiino mängu, näiteks hiljuti turule tulnud Reel Keeperi ja The Wild Hatteri videolõigud.

Tulevane rajatis:

Red Tiger on Rootsi veebikasiinomängude tütarettevõte behemoth NetEnt AB, samal ajal kui selle kommertsdirektor Chris Looney kirjeldas pressiteadet SKS365 Malta Limited kirjeldamiseks kui „kõrgetasemeline operaatorirühm, kes uhkeldab muljetavaldava valiku tuntud kaubamärkidega”. Täitevvõim teatas, et uus liit hõlmab peale selle ka välja antavate tiitlite pakkumist “lähikuudel“, Et jätkata oma ettevõtte tegevust”püsiv kasv reguleeritud Euroopa turgudelPärast sarnaste äripartnerluste sõlmimist tindiga, näiteks iGaming-firmadega Rootz Limited ja Stride Gaming.

Loe Looney avaldust …

“Meie tootekomplekt omab tõestatud tulemusi populaarsus mängijate seas Itaalias ja mujal ja see tehing tagab, et fännide leegion kogu maailmas saab sellest jätkuvalt rõõmu. ”

Portfelli edenemine:

Omalt poolt ja Troy CoxSKS365 Malta Limited kaubandusjuht teatas, et Red Tiger Gaming Limitedon üks iGamingu peamistest tarnijatestJa see, et oma mängude integreerimine Planetwin365.it-i parandab veelgi saidi niigi ulatuslikku pakkumist.

Coxi avaldus loetud …

„Kuna Red Tiger Gaming Limited tunnustatud kataloog pakub fantastilisi valikuid ümbritsevaid pealkirju, mis elavad kogu meie võrgus ja on veel palju valmimas, on tugev lisa muuta portfelli Planetwin365.it portfellis veelgi mitmekesisemaks, innovaatilisemaks ja terviklikumaks. ”


igamingnetent abplanetwin365.itstride gamingred tiiger gaming piiratudchris looneyrootz limitedsks365 malta limitedthe wild hatterreel keepertroy coxLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga