Plainridge Park avatakse sel kolmapäeval uuesti


Esimene Massachusettsis uuesti avatav kasiino peaks olema Plainridge Park, kui kõik läheb plaanipäraselt. Eelmise nädala lõpus teatas kuberner Charlie Baker, et riigi taasavamiskava 3. etapp algab 6. juulil. Selle etapi jooksul võiksid sellised ettevõtted nagu kasiinod, spordisaalid ja muuseumid taasavada Covid-19 tervisekaitse- ja ohutusmeetmetega. Päev pärast teadaannet teatas Plainridge Park, et nad kavatsevad taasavata 8. juulil, kui mänguametnikud annavad selleks loa.

Ettevalmistused taasavamiseks:

Plainridge Parki tegevjuht ja asepresident Lance George kommenteerisid taasavamist, märkides kasiino tegi tihedat koostööd koos riigi mängukomisjon samuti kohalikud ja riigijuhid koos Rumeenia ametnikega rahvatervise sektor luua taasavamisprotokollid koos tervisekaitse ja ohutusmeetmetega.

Koht avatakse esimesena Massachusettsis, millele järgneb Encore Bostoni sadam 12. juuli ja MGM Springfield 13. juuli. Eelmisel nädalal kiideti heaks mitu taasavamise nõuet ja kasiinod peavad vastama neile nõuetele enne kui nad saavad taas teenuseid pakkuma hakata.

Uued juhised:

uued juhised pakkuda kasiinodele teavet selle kohta, mida on vaja külastajatele ja töötajatele turvalise ja tervisliku keskkonna tagamiseks. See hõlmab külaliste sõelumist koos käsipuhasti pakkumine ja soovitab kasiinod temperatuuri kontrollida.

Peab olema täidetud sotsiaalsed distantseerimisprotokollid, sealhulgas kõigi teiste mänguautomaatide väljalülitamine ja toolide eemaldamine. Seda tehakse selleks, et peletada mängijaid kogunema mänguautomaatide ja säilitage kuue jala kaugus mängijate vahel. Kasiinod võiksid valida ka eraldamise jaoks kuue jalaga pleksiklaasist vaheseina paigaldamise.

Vähendatud täituvuspiirid mängivad ka kasiinosid, mis pakuvad teenuseid umbes 25%. Kasiinod peavad looma ka kommunikatsiooniplaani, mis teavitab patroone uutest kaasnevatest ettevaatusabinõudest Covid-19. Mänguautomaadid tuleb koos toolidega puhastada sageli vähemalt iga nelja tunni tagant. Kõigile majutusasutustele tuleb üles panna ka sildid, mis tuletaksid külastajatele meelde sagedast käte pesemist, kätepuhastusvahendite kasutamist ja maskide kandmist, samuti hoiataksid külalisi koju minemast, kui nad tunnevad end haigena.


massachusettsplainridge parkmassachusetts mängude komisjonikasiino taasavaminecovid-19Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga