Plaan uute Kentucky hobuste ja kasiinode korraldamiseks


Kentuckys ja Keenelandis on võistlusrada teatanud kaasmaalase Kentucky Downsi rajatise enamusomanikega tehingu sõlmimisest, mille eesmärk on näha grupi tööd uute kasiino- ja ratsutamiskohtade toomiseks riigi kagunurka.

Lexingtoni peakontoriga rada kasutas esmaspäeva ametlikku pressiteadet üksikasjalikult, et partnerlus on juba esitanud Kentucky Horse Racing Commissionile avalduse, mis taotleb luba uue rakmete hobuste raja rajamiseks Corbini väikesesse linna. Selles selgitati, et liit palub ka luba avada Williamsburgi kogukonnas umbes 13 miili lõunas asuv teenindusajad ainult kasiinodes, mille litsents oleks seotud värske võidusõiduettevõttega.

Jõuline väärtus:

Bill Thomason, nõukogu president ja tegevjuht Keenelandi võistlusradateatas pressiteate vahendusel, et kavandatud rajatisedtugevdab Kentucky elutähtsat hobutööstust“Avaldades samal ajal positiivset mõju kohalikule ja üleriigilisele majandusele”stimuleerides märkimisväärset majanduskasvu, luues sadu uusi töökohti ning edendades turismi ja külalislahkust. ”

Loe Thomasoni avaldust …

“Keenelandi võistlusrada on aastaid sellele piirkonnale ja projektile ressursse pühendanud ja ootame huviga koostööd oma partneritega aadressil Kentucky Downs selle projekti ellu äratamiseks. ”

Ulatuslikud jõupingutused:

Asub vähem kui miili kaugusel Kentucky piirist Tennessee, Kentucky Downs on enamusosalus, seda kontrollib ja haldab partnerluse juhitud partnerlus Ron Winchell ja Marc Falcone. See paar kasutas pressiteate vahendusel teatavaks, et nad teevad plaanide saavutamiseks koostööd paljude kohalike ja riigiametnikega Whitley maakond kohtade reaalsus, ehkki lõplik edu sõltub sellest, kas mõlemad annavad parimatele võidusõidulubade Kentucky hobuste võidukomisjon.

Loe Winchelli avaldust …

“Ratsutamine on programmi ülimalt oluline osa [state’s] majandus. Uue võistlusraja ja sellega seotud mugavuste lisamisega Kentucky kaguosas aitab see jätkake riigi ja meie tööstuse jaoks loodud hoogu viimastel aastatel.”


tennesseemarc falconekentucky hobuste võidusõidu komisjonkeeneland race coursekentucky downscorbinwilliamsburgbill thomasonron winchellwhitley county



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga