Pimestatud (videopesa) teenusest Play’n Go


Vaid nädal pärast Riddle Reels: Case of Riches videolõigu turuletulekut on Rootsi veebikasiino mängude arendaja Play’n Go nüüd tagasi tulnud, et teatada oma uue viie- ja kümnerealise Blingedi uuenduse esilinastusest.

Vaxjo peakontor kasutas neljapäevast ametlikku pressiteadet, kuulutades, et tema viimane kolmerealine videopesa on Pimpedi tiitli “vaimne järeltulija” aastast 2015 ja toob rullidele “tõelise hoiaku”, kui nad on teemastatud mõne kompromissitu ümber naiskunstnikud räppimaailmas.

Tulus lõbustus:

Lisaks kuulutas arendaja välja, et see on mobiilisõbralik Pimestatud video pesa kajastab „kaasaegsed kultuuriteemad”, Mis on esitatud selliste esinejate poolt nagu Doja kass, Megan Thee täkk ja Kardi B ja väljakutseteleet see tippu jõuaks ja kotirikkad oleksMis võiks nende esialgsest panusest olla 100 korda suurem.

Pühendumus mitmekesisusele:

Martin ZettergrenPlay’n Go tootejuhtmuuta sort oma portfelli oluliseks osaksJa see on viimane mäng, mis on uuendusliku tootega kaasas Win Spin funktsioon, mis annab mängijatele võimaluse garanteeritud võidukäik kas kohe või järgneva uuesti keerutamise kaudu.

Loe Zettergreni avaldust …

Ainuüksi viimase paari nädala jooksul on meie väljaanded kaasatud seikluspesa, spordiala, kaks bingo tiitlit ja nüüd oleme Blinged saanud. Blinged on lõbus pealkiri, milles mängijatel on palju suhtumist. Funktsioon Win Spin lisab mänguele lisaks veel põnevust, mida mängijatele meeldib. ”


video slotplay’n gomartin zettergrenriddle rullid juhtum rikkusblingedpimpeddoja catmegan thee stallioncardi bwin spinLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga