Piiratud taasavamine Solaire kuurordile ja kasiinole


Filipiinidel ja taasavatud Solaire Resort and Casino on üksikasjalikult kirjeldanud nn järkjärgulise kava käivitamist, mis peaks võimaldama tal järk-järgult suurendada võimsust uute ohutus- ja sotsiaalse distantseerimise protokollide rakendamise kaudu.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt anti Bloomberry Resorts Corporationi 800-toalisele kinnisvarale eelmisel kuul luba pärast 23-nädalast koroonaviirusega seotud seiskamist 30-protsendilise võimsusega operatsioonid taaselustada. Allikas täpsustas, et meelelahutuslinna kompleks tuleb nüüd uuesti avada vastavalt Filipiinide lõbustus- ja mängurikorporatsiooni (PAGCor) regulaatori rangetele reeglitele, mis hõlmab kõigi oma mängulaudade jaoks kohandatud turvakilpide järkjärgulist kasutuselevõttu. ja teenindusajad.

Kohustuslik kohustus:

Neid nõutavaid protokolle tuleb ka näha Solaire kuurort ja kasiino suurendage ruumi iga mängulaua ja mänguautomaadi vahel, tutvustada kontaktivabu maksevõimalusi, korraldage regulaarselt desinfitseerimisharjutusi ja muutke oma restorani menüüd kättesaadavaks QR-koodide kaudu. Manila saal teatas, et lisaks peab ta oma klienditeenindusmeeskondi koolitama mängijate koolitamise osas jauued tavalised külaliste teekonna videod’, Mida eksponeeritakse viietärniomandi ümbruses.

Töötaja heaolu:

Thomas Arasi (pildil) Manilas noteeritud Bloomberry Resorts Corporationi tegevjuht väitis väidetavalt, et 17-korruseline toimumiskoht on täiendavalt nõuda kogu oma töötajalt näomaskide kandmist, regulaarselt läbida kohapealsed desinfitseerimiskambrid ja nõusolek temperatuuri kontrollimiseks saabumisel. Väidetavalt kuulutas täitevvõim, et need kohustuslikud koroonaviiruse vastased protokollid peavad lisaks hõlmama tavapärased antikehade ja antigeeni testid samuti oma töötajate kohustus täita igapäevased tervisekinnituste vormid.

Ettevõtte mõistmine:

Koroonaviirus on siiani nakatanud peaaegu 242 000 inimest Filipiinid üle 3900 surma samal ajal kui Arasi teatas, et tamõistab täielikult sügavat muret puhtuse, kanalisatsiooni ja isegi sotsiaalse distantseerimise pärastNõutakse uuesti avatavast Solaire kuurordist ja kasiinost. Samuti väitis ta väidetavalt, et koht onastunud vajalikke samme nende lahendamiseksJa viib nüüd ellu muudatusi nii, nagukõigi heaolu tagamiseks. ”

Arasi ütles väidetavalt Inside Asian Gamingile …

“Püüame jätkuvalt minna normidest kõrgemale ja kaugemale pakkuda tipptaset, kvaliteeti ja tõelist teenust, mille jaoks oleme tuntuks saanud. Kui liigume uue reisimisviisi ja vaba aja veetmise poole, soovime, et meie külalised oleksid meie juures viibides kindlad ja kindlad. Meie külaliste ja meeskonnaliikmete tervis ja ohutus on endiselt meie peamine prioriteet. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga