PIGO rõõm Manila paarile


Filipiinidel ja hiiglaslikud kuurordid World Manila ning Solaire kuurordi- ja kasiinokinnisvarad on väidetavalt järginud oma naabruses asuvat Okada Manila asukohta, kui neil on ametlik litsents kodumaistele mängijatele võrgumängude pakkumiseks.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt paljastas Filipiinide sisemaa sisemiste hasartmängude operaatori (PIGO) skeemi alusel volitused Filipiinide lõbustus- ja mängukorporatsiooni (PAGCor) reguleeriva asutuse esimees ja tegevjuht Andrea Domingo. Allikas täpsustas, et selliste litsentside eesmärk on anda kohtadele võimalus pakkuda esimest korda registreerunud Filipiinide ametnikele laia valikut iGamingi meelelahutust, sealhulgas videopilte ja otsemüüjate mänge.

Piinav dilemma:

The PIGO eksperiment, mis erineb riigis kehtivast Filipiinide avamere mängude operaatori (POGO) kokkuleppest, viidi väidetavalt eelmise aasta lõpus võimaldada maapealsetel kasiinoettevõtjatel teenida tulu isegi kui nende toimumiskohad on käimasoleva koronaviiruse pandeemia tõttu suletud. Filipiinide valitsus sulges alates 29. märtsist teist korda kõik metropoli Manila kasiinod, et aidata peatada siiani vaevuste levikut. olnud vastutav enam kui 17 600 kohaliku elaniku surma eest.

Esialgne kavatsus:

Kuigi üksikasjad selle kohta, mida omadused kavatsevad oma tulevastele online-kasiinodele lisada, on endiselt napid, on 993-toaline operaator Okada Manila, Jaapani konglomeraadi tütarettevõte Tiger Resort Leisure and Entertainment Incorporated Universal Entertainment Corporationteatas varem, et kavatseb alustada sõnaga “online lauamängud ja mänguautomaadid. “

Piecemeal esiettekanne:

Domingo teatas, et PIGO litsentse väljastati esialgu piiratud alusel, kuna tema organisatsioon “peab neid reguleerima“. Reguleeriv asutus väitis väidetavalt, et lubade kavandatud aeglane olemus aitaksmassihävitusrelvade leviku tõkestamine ja vastutustundlik mängimine“, mis on tema kinnitatud kaks põhimõtet, toetataks alati.

Taanduvad laekumised:

Lisaks reguleeriva asutuse ülesannetele vastutab PAGCor ka selle eest umbes 19 900 pesa koos 2000 mängulauaga pakutakse selle kuue kaudu Kasiino filipino– kaubamärgiga toimumiskohad ja umbes 30 satelliidiomadustega kett levis üle Filipiinide Organisatsioon nägi hiljuti, et esimese kvartali mängude kogutulud vähenesid võrdlusel 51,4%, ületades veidi rohkem 172,37 miljonit dollarit kuna sellega seotud puhaskasum langes umbes 80% ja oli veidi suurem kui 3,14 miljonit dollarit.

Veenmise tõuge:

Seda silmas pidades avaldas Domingo väidetavalt, et on asunud võitluslikku presidenti lobitööd tegema Rodrigo Duterte loa saamiseks osaliselt avavad maapealsed kasiinod suurlinna Manilas niipea, kui koronaviiruse kohalik nakatumise määr langeb alla praeguse taseme.