Phumelela Gaming and Leisure Limited tõrjub Betfredi


Lõuna-Aafrika hobuste ja totalisaatorite kihlvedude operaator Phumelela Gaming and Leisure Limited on väidetavalt tagasi lükanud päästetehingu, mis pidi Briti hiiglasliku kihlveokontor Betfredi kogu oma äri ostma umbes 55,6 miljoni dollari eest.

Gambling Insideri lühiaruande kohaselt on Johannesburgi peakontor otsustanud selle asemel vastu võtta ühe oma suurima võlausaldaja, erakapitali investeerija Mary Oppenheimeri tütarde varasema pakkumise, mis tähendab, et ta saab vara eest veidi üle 28,8 miljoni dollari ja suur osalus kohalikus hobuste ringhäälinguorganisatsioonis Phumelela Gold International Limited.

Märkimisväärne pühendumus:

Gambling Insider teatas, et päästetehing võib lõpuks maksma minna Mary Oppenheimeri tütred nii palju kui 55,3 miljonit dollarit Londoni investeerimisfirma on juba tarninud Phumelela Gaming and Leisure Limited umbes 6 miljoni dollari suuruse laenuga. Allikas täpsustas, et plaan tagab pealegi, et Lõuna-Aafrika ettevõtte praegused võlausaldajad saavad minimaalselt 33 miljonit dollarit, mis võrdub 72% -lise kindlusega vastupidiselt täielikule lubadusele, mille varem lubas Betfred.

Koroonaviiruse tühistamine:

Vastutab Phumelela Gaming and Leisure Limited neli ratsutamisvõimalust Lõuna-Aafrikas, sealhulgas mainekas Turffonteini hipodroom, kuid väidetavalt võitleb üle 36 miljonit dollarit samuti hiljuti kodumaise võistluskalendri koroonaviirusega seotud peatamine. Betfred, mida juhib miljardärist Suurbritannia ärimees Fred Done (pildil), oli väidetavalt varem pakkunud piiratud operaatorile varustamist laen, mille väärtus on 39 miljonit dollarit seda tuli kasutada selle märkimisväärse puudujäägi rahuldamiseks.


betfredJohannesburgfred donephumelela mängude ja vaba aja veetmise piiratud koronaviirusmary oppenheimeri tütredphumelela gold international limitedturffonteini hipodroomLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga