Pennsylvanias on välja antud kuues satelliitkasiino, millel on litsents


Pennsylvanias on kohalik ärimees Ira Lubert (pildil) väidetavalt võitnud idaosariigi kuuenda satelliitkasiino litsentsi oksjoni pärast pakkumiste tegemist veidi üle nõutud 10 miljoni dollari miinimumhinna.

PlayPennsylvania.com veebiuudiste domeeni aruande kohaselt on Lubert kinnisvara- ja erakapitali haldur, mille peakontor asub Philadelphias, omades samal ajal vähemusosalust Ida-osariigi River Rivers Casino Pittsburghis. Väidetavalt on tal nüüd kuni esmaspäevani vaja sularaha Pennsylvania mängujuhtimisnõukogu ametnikele kätte saada, pärast mida antakse talle kuni kuus kuud, et taotleda seotud 4. klassi kasiinolitsentsi.

Saidi valik:

Domeen teatas, et Lubert oli ka osa Pennsylvania Valley Forge kasiino kuurordi avamisest 2012. aastal ja oli varem täpsustanud, et ta võib otsida omaminiatuurne kasiino’Väikestele Kesklinna maakond linn Unionville, mis asub ainult umbes üheksa miili kaugusel suuremast kogukonnast Osariigi kolledž ja üle 40 000 üliõpilase Penni osariigi ülikool.

Tulevane rajatis:

PlayPennsylvania.com teatas, et Lubert on lõpetanud Penni osariigi ülikooli ja töötab praegu selle hoolekogus. The 4. klassi litsents väidetavalt lubaks ärimehel avada oma „miniatuurse kasiino“ koos kuni 750 mänguautomaadiga ja maksta 2,5 miljonit dollarit lisamisõiguse eest maksimaalselt 30 mängulauda, millega aasta pärast võiks liituda veel kümme sellist üksust.

Varasem kokkulepe:

Kui Lubert peaks saama ihaldatud 4. klassi litsentsi ja PlayPennsylvania.com teatas, et ta võib lisaks uurida võimalust viidata tema kavandatud satelliitmänguasutusele lähiümbruses Nittany Mall kaubanduskeskus, mis asub State College’i kesklinna äärelinnas. Ärimees on väidetavalt osa ettevõttest, mis on tuntud kui Nittany Gaming LLC et kaks aastat tagasi tagati rendivõimalus, mille tulemuseks võib olla hädas oleva vara endine Macy jaemüügikoht, kus korraldatakse kavandatav miniatuurne kasiino.


pennsylvania mängujuhtimise laudvalley forge kasiino kuurordidLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga