Pennsylvania live 150 dollarist! Kasiino palgata 500 pluss


Pärast 2019. aasta novembris murrangulist uut 150 miljonit dollarit maksvat Live! Pittsburghi kasiino ametnikud soovivad nüüd täita tänupühade eel Hempfieldi alevikus asuvas 100 000 ruutjalga kompleksis üle 500 ametikoha.

Ligikaudu 30 miili kaugusel Pittsburghi kesklinnast asendab Baltimore’is asuvas The Cordish Companies-i kuuluv Stadium Casino Westmoreland RE, LLC ettevõtmise Bon-Ton kaubamaja, mis sulges oma uksed Westmorelandi ostukeskus augustis 2018.

Üle 500 ametikoha tuleb täita!

Kasiino ehituse lõpule jõudmine hõlmab väidetavalt 750 mänguautomaati ja 30 lauamängu, täisteenindusega spordiraamatut ja mitmesuguseid söögikohti.

Praegu võetakse väidetavalt vastu taotlusi juhtivatel ja järelevalvavatel ametikohtadel WorkatLive.com, mida värskendatakse, kui täiendavad töökohad muutuvad kättesaadavaks.

Virtuaalsed infoseansid:

TribLive.com andmetel on sarja kolm, ühe tunni pikkune virtuaalne infoseanss on kavandatud kell 8.00, 12.00 ja 18.00 Teisipäev, 21. juuli. Iga sessioon sisaldab ettekannet, mille käigus arutatakse töölevõtmise ajakava ja konkreetseid kvalifikatsioone, samuti küsimuste-vastuste perioodi.

Virtuaalsel üritusel osalemiseks peate registreeruma veebis.

Live’i asepresident ja peadirektor! Pittsburghi kasiino, Sean Sullivan, ütles oma avalduses …

“Me soovime kohtuda paljude teiste oma piirkonna elanikega, et jagada meie kasiino esiletõstmist koos neile pakutavate võimalike karjäärivõimalustega,” ütles kasiino asepresident ja peadirektor Sean Sullivan oma avalduses.

Värbamiskeskus:

Augustis a värbamiskeskus avatakse Westmorelandi ostukeskuse madalamal astmel, kus tööotsijatel on võimalik kohtuda kasiino esindajatega, lasta nende küsimustele vastata ja saada lisateavet. Intervjuud korraldatakse ka uudisteportaali andmetel keskuses.

Augustil edasimüüjakool:

Samuti augustis partnerlus Live! Kasiino ja kohalikud Westmorelandi kogukonna kolledž mängib edasimüüjakooli võõrustajana, mis teatavasti algab alates Esmaspäev, 17. august 2020. Lisaks 50–60 kogenud edasimüüja värbamisele näeb kasiino ette, et ta võtab tööle 60–70 turisti 120 isikut, kes võetakse vastu edasimüüjate kooli.

Võitnud pakkumine ja litsentsi kinnitamine:

Jaanuaris 2018 võitis Staadioni kasiino pakkumismenetluse teise ringi, et avada Pennsylvanias nn mini-kasiino, välja pakkumisega Baltimore võidupakkumine 40,1 miljonit dollarit. Müügi tingimuseks oli operaatori kohustus avada uus hasartmängude toimumiskoht Westmorelandi maakonnas ja piirkonna Derry alevikust 15 miili raadiuses.

Kuulutatud välja juulis 2018 ja Pennsylvania mängukontrolliameti (PGCB) poolt heaks kiidetud mängude litsents augustis, Live! Eeldatakse, et kasiino edendab arengut ja julgustab inimesi aega veetma Westmorelandi ostukeskuses, kus hulgaliselt sulgemisi on vaevanud kinnisvarainvesteeringute usaldusühingu omanduses olevad varad, CBL omadused.

Mängud ja mugavused:

Pärast valmimist pakutakse mängu-, söögi- ja meelelahutussihtkohta 750 mänguautomaati, ligi 30 reaalajas lauamängu, Pennsylvania seadusega lubatud maksimum 4. kategooria kasiinod, spordiraamat, ja teatas ka novembrikuisel murrangulisel üritusel, Sport ja sotsiaalne teraslinn, 445-kohaline kahetasandiline spordrestoran, mängukoht ja sotsiaalne salong.

Eeldatakse, et 1,3 miljoni ruutjalga arendus teenib 188 miljonit dollarit aasta majanduslikus mõjus.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga