Penn National Gaming Incorporatedi baaritoolide investeering


Ameerika kasiinooperaator Penn National Gaming Incorporated soovib nüüd väidetavalt oma uue Barstooli spordiennustusrakenduse kasutuselevõttu kiirendada pärast aktsiamüügi kaudu umbes 932,1 miljoni dollari kogumist.

CDC Gaming Reports’i loo kohaselt vastutab Wyomissingis asuv ettevõte 41 maismaal asuva kasiino eest, mis on jaotatud 19 osariiki ja lõpetas teisipäeval umbes 16,1 miljoni aktsia avatud müügi, mis on umbes kaks nädalat pärast mobiiltelefoni müüki. sõbralik Barstooli teenus käivitati Pennsylvania spordiennustusturul.

Järgnev ajakava:

Allikas täpsustas seda Penn National Gaming Incorporated varem teatas, et selle Baaripukk rakendus peaks Michiganis mängijate jaoks otseülekande saama millalgi novembris, enne kui see tuuakse teistesse Ameerika jurisdiktsioonidesse, näiteks Iowa, New Jersey, Colorado, Indiana ja Lääne-Virginia järgmise aasta alguses. Ettevõtte tegevjuht Jay Snowdenväidetavalt hiljuti kuulutas, et seotud spordiennustuse panused tõusis nädalavahetusel nädalaga võrreldes 14% hoolimata asjaolust, et operaator olikulutades jätkuvalt 0 dollarit välisturundusele. ”

Väidetavalt lugesite Snowdeni avaldust …

„See edukas pakkumine annab meie ettevõttele täiendavaid ressursse meie ainulaadse omikanalilise strateegia kiirendamiseks sealhulgas Barstooli spordiraamatute rakenduse käivitamine uutele turgudele. “

Lisatud edusammud:

Väidetavalt selgitas Snowden, et nüüd teeb seda ka Penn National Gaming Incorporated otsima, kas lisada spordikihlvedude veebipõhisele uuendusele uusi tooteid ja funktsioone tuues samal ajal Barstooli kaubamärgiga jaemüügispordiraamatuid ja baare oma maismaal asuvate kasiinode valdusesse.

Oluline investeering:

Penn National Gaming Incorporated kulutas jaanuaris väidetavalt umbes 163 miljonit dollarit, et omandada 36% osalus digitaalse meedia väljaandjas Barstool Sports Incorporated, millel oli siis hulgaliselt veebi- ja sotsiaalmeedia sisu umbes 66 miljonit vaatajat. Hiljem teatas ta, et hakkab oma jaemüügi spordiraamatuid kaubamärgi alla muutma Barstooli kaubamärgi all ja käivitab mobiilisõbraliku spordiennustuse rakenduse, et kliendibaasi suurendamine ja laiendamine.

Kvartaliprognoos:

Koos hiljutise aktsiamüügiga avaldatud väärtpaberite ja börsikomisjonile esitatud avalduses teatas Penn National Gaming Incorporated väidetavalt, et loodab registreerida kolmanda kvartali kogutulud olid vahemikus 1,04–1,14 miljardit dollarit koos sellega seotud rahavoogudega, mis võiks olla kõikjal alates 410 miljonist kuni 450 miljoni dollarini.

Väidetavalt loeti Snowdeni avaldusest…

“Usume, et meie ettevõte on uskumatult hea positsioon pikaajalise edu saavutamiseks põhineb selle väga diferentseeritud lähenemisel nii maismaal kui ka interaktiivsetele mängudele ja spordiennustustele. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga