Penn National Gaming Incorporated lõpetab palgapausi


Ameerika kasiinooperaator Penn National Gaming Incorporated teatas teadaolevalt, et tema kolme parema juhi palgad on pärast koronaviirusega seotud kärpete varasemat rakendamist taastatud.

CDC Gaming Reports’i aruande kohaselt kasutas Wyomissingi peakontor firma ametlikku reedet, et täpsustada, et selle tegevdirektor Jay Snowden nõustus 25% palgakärbega aprilli esimesest päevast, kuna pandeemia sundis seda ajutiselt sulgege kõik oma 41 kohast ja asetage furlough’le umbes 26 000 töötajat. Ettevõte väitis väidetavalt, et sellele järgnesid finantsjuht David Williams ja peanõunik Carl Sottosanti, nõustudes palga vähendamisega 20% võrra koos kohustusega, et see katab jätkuvalt kogu oma töötajate tervisega seotud kasu, kuni juuni lõpus.

Premeerivad rollid:

Allikas teatas, et liikumine Penn National Gaming Incorporated tähendab, et Snowdeni palk on nüüd tagasi jõudnud 1,4 miljonit dollarit aasta, kui Williams ja Sottosanti hüvitatakse uuesti igal aastal vastavalt 650 000 dollarit ja 695 250 dollarit vastavalt.

Teate kohaselt lugege operaatori avaldust …

“Selle tulemusel, et ettevõtte kõik kinnistud on avatud mitu kuud ja oluliselt paranenud likviidsuspositsioon, sõlmis ettevõte tegevjuhtidega töölepingute muudatused palkade taastamiseks. ”

Nevada kõrvaldamine:

CDC Gaming Reports selgitas lisaks, et eelmisel kuul sai 1467-toaline Tropicana Las Vegas viimane suurem Penn National Gaming Incorporated saal uuesti avada pärast peaaegu 27-nädalast koroonaviiruse põhjustatud seiskamist. Allikas teatas aga, et aprillis nägi Pennsylvanias tegutsev operaator Las Vegas Strip’i kinnisvara toimingu alla oma Gaming and Leisure Properties Incorporated kinnisvarainvesteeringute usaldusfondi vastutasuks 307,5 ​​miljoni dollari suuruse rendikrediidi eest, mida hiljem rakendati tema olemasolevale rendile mai, juuni, juuli, august, oktoober ja osa novembrist.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga