Partypoker on uuendanud oma USA võrku


Eelmise nädala lõpus lõpetas partypoker oma USA võrgu ulatusliku värskenduse. Muudatused toimusid USA peokingates, BetMGM Pokeris ja Borgata Pokeris. USA mängijatel on nüüd juurdepääs kohandatud valikutega sujuvamale väljanägemisele. Uued funktsioonid leiavad aset siis, kui veebipokkerivõrk on seatud sisenema Pennsylvania ja Michigani veebipokkeriturgudele.

Uued muudatused:

Võrgus tehti mitmeid muudatusi, sealhulgas uus tabeli paigutus ja rohkem kohandamisi. Mängijad saavad pokkerilauas istudes luua välimuse, mis neile meeldib. On ka uute turniiride pakkumised, pakkudes mängijatele rohkem võimalusi võistlemiseks.

Suur muudatus hõlmab võimalust kuva turniiri kiipide korstnad koos suured rulood. See on kasulik funktsioon pokkeriturniiri mängude jaoks. Kuid käitus kaks korda variant puudus värskendusest märgatavalt ja midagi sellist, mis jääb valikuvõimaluseks ainult rahvusvahelistele mängijatele.

Varsti käivitamine:

Reboot tuleb ajal, mil veebipokker õitseb USA ja kasvab. New Jerseys Delaware, Nevada, ja Pennsylvania, on veebipokkeri kuude lõikes jätkuvalt suur tulu.

Partypoker on peagi alustamas Pennsylvanias, mis pakub neile teenuste pakkumiseks veel ühte turgu. Eeldatavasti vaatab partei taga asuva ettevõtte Roar litsents läbi augustis Gaming Control Boardi koosolekul. Niisiis, eeldatakse, et partei on valmis osariigis minema järgmise kuu või septembrini.

Bränd valmistub turule toomiseks ka Michiganis. Online kasiino- ja pokkerimängud peaksid olema valmis minema selle aasta lõpus või järgmise aasta alguses. Peolauad ja BetMGM-il on juba hea minna olekusse tänu MGM Grand Detroidis.


pennsylvaniaonline pokerPartyPokermichigansoftware updateus platvormLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga