Pariplay ja BetVictor sõlmisid partnerluslepingu


Aspire Global’s Pariplay ja BetVictor on sõlminud uue partnerluslepingu ning Euroopa veebimängude operaatoril on nüüd juurdepääs arendaja ulatuslikule portfooliole. Pakutakse on üle 100 omaette mängu ja lisaks üle 3000 kolmanda osapoole mängu.

Alates 1946. a. BetVictor on pakkunud Euroopas kvaliteetseid mänguvõimalusi. Ettevõte alustas kihlvedude tegijana ja kasvas kiiresti edetabeli saanud hasartmänguettevõtteks, kes teenindab mängijaid enam kui 150 riigis. Tänu uuele kokkuleppele saavad nad nüüd oma mängijatele veelgi suurepärasemat sisu pakkuda Pariplay.

Uus sisu:

Aspire Global tütarettevõte on juhtiv mängustuudio ja ka koondaja. Neil on suur rahvusvahelise mängu jaoks loodud mänguportfell. Sellised veebiaadresside pealkirjad, millele operaatoril on juurdepääs Kalliskivid ja rikkused koos Fööniksi kuld.

Värske pressiteate kohaselt…

BetVictori e-mängude direktor Turlough Lally kommenteeris uut partnerlust, öeldes: „Meie koostöö Pariplayga on meie strateegia jätk, et pakkuda klientidele parimat kasiinosisu. Meil on hea meel teha koostööd ettevõttega, millel on nii lai regulatiivne jalajälg, kvaliteetsete mängude portfell ja tipptasemel tehnoloogia. “

Pariplay tegevdirektor Adrian Bailey kommenteeris ning kinnitas, et partnerlus võimaldab kaubamärgil oma turustusvõimalusi nii Euroopa reguleeritud turgudel kui ka Gibraltaril asuvate operaatoritega veelgi paremini kindlaks teha.

Uus sisu:

Uus tehing on vaid üks viis, kuidas Pariplay teeb hilja pealkirju. Bränd andis just eelmisel kuul välja uue slotimängu, pakkudes veelgi rohkem sisu oma partneritele. Saladuslik rebane mai alguses turule lastud värvika pilguga Las Vegasesse. Mäng sisaldab palju lisasid, nagu näiteks Full Wild Feature, Full Wild Reel ja Extra Spins Feature.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga