Parim ja Big Time Gaming partner üles


Parim veebikasiinode ja spordiraamatute pakkuja Betzest sõlmis äsja uue partnerluslepingu Big Time Gaming (BTG) – juhtiv kasiinomängude pakkuja. Tehinguga saab operaator pakkuda mängijatele palju enamat, lisades nende teenustele kvaliteetset sisu BTG-st.

Muudatused:

Uue lepinguga lisab operaator kogu Big Time Gaming tiitlite portfelli. See hõlmab populaarseid mänge nagu Viking Quest, Templi otsimine, miljonär, ekstra tšilli, Vegase unistused, ja veel. Mängu lisandused on vaid üks viis, kuidas sait oma tegevust kiiresti laiendab.

Bränd on juba lisanud MGA litsentsi, samuti pakub ta alates aastast 2004 uut spordiraamatute süsteemi Betradar. Nüüd soovib ettevõte teada saada veel suurematest partnerlustest teiste tippteenuse pakkujatega selle aasta kolmandas kvartalis.

Betzesti asutaja ja ühise turukorralduse esindaja Marius Filip kommenteeris uut tehingut, öeldes: “Meil on hea meel sõlmida uus partnerlus juhtiva kasiino pakkujaga Big Time Gaming ™. See on suurepärane lisa meie parima kliendi pakkujate baasile meie peamistel strateegilistel turgudel. Usume, et nende kvaliteetsed, uuenduslikud ja meelelahutuslikud mängud mängivad olulist rolli Betzest ™i tänavuse juhtiva kasiinooperaatori loomisel. ”

Uus Microgamingu pakkumine:

Koos BTG-ga uue lepingu sõlmimisega on Betzest teinud koostööd ka Microgaminguga. Paar päeva tagasi teatas bränd, et on loodud partnerlus, mis pakub mängijatele veelgi suurepärasemat sisu. Microgaming lisab operaatori portfellis mänge, sealhulgas Jurassic Park ja Thunderstruck, paljude teiste seas.

Koos juurdepääsuga Microgamingu pealkirjadele võib sait pakkuda ka sisu muudelt pakkujatelt, sealhulgas Quickspin ja Lightning Box.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga