Parem kollektiivne A / S ostab Action Network’i


Taani spordiennustusanalüütikaettevõte Better Collective A / S teatas umbes 240 miljoni dollari suuruse tehingu allkirjastamisest, mille eesmärk on osta Ameerika silmapaistvaid spordiennustuste hindamise ja meediaplatvormi The Action Network.

Kopenhaageni peakontor teatas ametliku pressiteate abil, et kokkulepe on mõeldud andma talle “selge turuliidripositsiooni” Ameerika Ühendriikide embrüonaalses spordiennustusmeedias ja liitumisturgudel, mis näeksid, et tema aastased kogutulud kasvavad enne 100 miljonit dollarit 2022. aasta lõpp.

Sektori tahkestumine:

Parem kollektiivne A / S töötab välja digitaalsed platvormid ülemaailmse kihlvedude näpunäite, kihlveokontorite teabe ja veebimängude kogukondade jaoks ning teatas, et Tegevusvõrgustik pealegi võimaldab tal seda kasutada “mitmeid tugevaid tooteplatvorme“oma tegevuse kindlustamiseks”juhtiv positsioon sidusettevõtetes ja klientide kohaletoimetamise vertikaalsetes veebipõhistes spordiennustustes. “

Silmatorkav tarbimine:

Laialdaselt Better Collective A / S otsese konkurendina pakutav The Action Network pakub spordiennustuse harrastajatele suurt hulka uudiseid ja analüüse, mis puudutavad suurt hulka Ameerika spordialasid, sealhulgas Riiklik korvpalliliit (NBA), Rahvuslik jalgpalliliiga (NFL) ja PGA tuur. Vastutab ka Vegas Insider ja RotoGrinders kihlvedude ja igapäevaste fantaasiaspordi kaubamärkide jaoks on eesmärk omandada 228 miljonit dollarit – sularahas ja uue emaettevõtte aktsiaid piirkonnas 12 miljonit dollarit.

Sisemine koostisosa:

Jesper Sogaard on parema kollektiivse A / S tegevdirektor ja kuulutas pressiteate vahendusel, et Action Network on nüüdsest määratud saamalahutamatu osa“tema ettevõtte üldise tegevuse järgne tehing hoolimata sellest, et seda juhitakse kui”eraldi äriüksus“jätkuva juhtimise all Patrick Keane (pildil). Lisaks teatas ta, et tema ettevõte kavatseb integreeruda oma viimase omandamisega “vajaduse korral tõhususe suurendamiseksja osata paremini lüüa a 66 miljonit dollarit kasumieesmärk kogu 2021. aastaks.

Lugege Sogaardi avaldust …

“See omandamine, mis on meie ajaloo suurim, annab meile liidripositsiooni Ameerika Ühendriikides ja tugev alus Ameerika Ühendriikide kihlveoturu pidevast reguleerimisest kasu saamiseks. Lisame oma portfelli kolm uut ja väga hea positsiooniga Ameerika Ühendriikide spordimeedia kaubamärki ja tervitame umbes 100 uut kolleegi, koos esindades hindamatut teadmiste ja oskuste kogumit Ameerika Ühendriikide spordiennustuse meediaturul. “

Silmapaistev vanem:

Keane kinnitas omalt poolt, et eelseisev ühinemine “tähistab suurt saavutust“The Action Network’i meeskonna jaoks ja selle eesmärk on näha, et ettevõte saaks osaks”juhtiv rahvusvaheline mängija“. Lisaks tunnistas ta, et onvaimustuses“peatsest ühendamisest, kuna see võimaldab tema ettevõttel jätkata sepistamist”suurepärased suhted meie liiga, meedia ja spordikaartide partneritega. “

Keane’i avaldus kõlas…

„Parema kollektiivse A / S-i omanduses saame me osaks ettevõttest, millel on paljude aastate kogemus ja kõik ressursid, mis on vajalikud meie positsiooni edasiseks kasvatamiseks ja arendage oma pakkumist, et lõpuks spordisõprade kihlveo- ja meelelahutuskogemusi paremaks muuta. Saame juurde uusi kolleege, karjääriteid ja perspektiive ning Ootan väga ees ootavat teekonda. ”