Pärast seda nädalat pole Full Tilt Pokkerit enam


Ühte maailma parimat online-pokkerituba enam varsti ei ole. PokerStars teatas, et Full Tilt Poker kaubamärk ja tarkvara lahustatakse 25. veebruaril. Full Tilt’i mängijad viiakse PokerStarsi, kusjuures kõik pakkumised ja saldod on üle viidud.

Miks muutus?

Kõigepealt ilmus uudis Full Tilt Poker eemaldamisest Pokerfuse’i kaudu. Hiljem pakkus PokerStars KKK lehte, et anda otsuse kohta lisateavet. Miks-kategooria all teatas PokerStars, et kaubamärk töötab pidevalt oma tarkvara ja kliendikogemuse parendamise nimel.

Viimase paari aasta jooksul on Full Tiltile keskendumine ja ressursid olnud piiratud. Ettevõte leiab, et nüüd on aeg ühendada online-pokkeri kaubamärgid nii, et kõigil oleks juurdepääs kõige innovaatilisematele mängudele ja parimatele funktsioonidele, mis on PokerStarsi kaudu saadaval.

Mis siis nüüd juhtub?

Kõik mängijad, kellel on Full Tilt konto, vahetatakse Stars’i kontole. Universaalset kontot saab kasutada kõigi Stars Groupi kaubamärkide jaoks mängija asukohas. Mängijad saavad PokerStarsis sisselogimiseks hõlpsalt kasutada oma Full Tilt’i sisselogimisteavet. Seejärel kuvatakse saidil kõik seaded, eelistused ja saldod.

Mängijad ei kaota ühtegi oma praegust detaili. Kõik Full Tilt’i pakutavad mängud on saadaval PokerStarsis. Seal vahetatakse ka kõik praegu toimuvad turniiride registreerimised. Mängijatel on nüüd juurdepääs rohkematele sõsarsaidil saadaval olevatele mängudele, võrreldes Full Tiltis pakutuga.

Alustamiseks peavad mängijad alla laadima PokerStarsi mobiilirakenduse või lauaarvuti tarkvara. Kasutage sisselogimiseks Full Tilt’i teavet. Alustage konto kasutamist tavapäraselt. Mängijad saavad lüliti teha igal ajal, isegi praegu, enne tarkvara Full Tilt võrguühenduseta kasutamist.

Kogu kallutamise ajalugu

Bränd Full Tilt Poker lansseeriti umbes kolm aastat pärast PokerStarsit, 2004. aastal. Sel ajal tõusis see maailma suuruselt teiseks online-pokkeritoaks. Paljud tuntud profid said aja jooksul saidi saadikuteks, sealhulgas Phil Ivey, Gus Hansen, Tom Dwan ja teised.

Pokkeritoas oli palju edukaid aastaid kuni 2011. aasta aprillini, mil toimus must reede. See päev viis kaubamärgi sulgemiseni ja nad naasid alles 2012. aastal pärast PokerStarsi ostmist. Sait toimis edasi, kuid ei suutnud oma eelmist edu saavutada.