Paradiisiühingu Limited jaoks on pikk tee taastumiseni


Lõuna-Korea kasiinooperaator Paradise Company Limited on teadaolevalt avaldanud maikuu majandustulemused, mis näitavad, et tema koondunud hasartmängutulud vähenesid aastaga 51,2%, ulatudes pisut üle 24,45 miljoni dollarini.

Inside Asian Gaming raporti kohaselt vastutab Souli börsil noteeritud ettevõte Incheoni linna lähedal asuva hiiglasliku integreeritud kasiinokuurordi Paradise City eest, kuid ta oli sunnitud katma selle 711-toalise rajatise koos oma võõraste mängude põrandaga nelja- nädalane periood alates 23. märtsist osana üleriigilisest pingutusest koronaviiruse pandeemia leevendamiseks.

Koronaviiruse tagajärjed:

Lisaks teatati, et hirm koroonaviiruse ees sundis Paradise Company Limited ajutiselt selle sulgema hotellipõhised kasiinod see töötab Portugali linnades Soul, Jeju ja Busan. Allikas teatas, et need sulgemised on tõsiselt kahjustanud ettevõtte aprilli hasartmängutulusid ja sundinud selle kuu arvestust ligikaudu 6,51 miljonit dollarit.

Auväärsed tulemused:

Tuntud maaklerfirma JP Morgani väärtpaberid (Aasia ja Vaikse ookeani piirkond) on väidetavalt kasutanud arhiivi, et kirjeldada Paradise Company Limitedi kõnesid „üsna korralikNähes, et jätkuv peaaegu täielik riigipiiride sulgemine on muutnud tema mänguäri täielikult sõltuvaks välisriikide kodanikud kes elavad Lõuna-Koreas.

Teadaolevalt lugege JP Morgan Securitiesi (Aasia) analüüsi Vaikse ookeani piirkond)

“Lihtsamalt öeldes: kohalike elanike nõudlus näib olevat täielikult taastunud pandeemia-eelsele tasemele otse nahkhiire juurest, mis viitab sellele, et pent-up nõudmine on väga reaalne. Loodetavasti korratakse seda teistes hasartmängude jurisdiktsioonides, kui ja millal nende äri jätkub. ”

Langus:

Lisaks täpsustas Paradise, et maikuu mängulaudade tulud langesid aastaga 52,4%, ulatudes pisut üle 22,42 miljonit dollarit koos sellega seotud tilgaga on nina sukeldunud 68,7% kuni umbes 150,52 miljonit dollarit. Väidetavalt koges operaator 31,4-kuulise teenindusaegaga seotud tehingutes 32,4% -list langust 1,98 miljonit dollarit samal ajal kui selle kasiino kombineeritud kasum alates aasta algusest on nüüd umbes 31,3% madalam, umbes 157,74 miljonit dollarit.


incheonjejubusanseoulgaming tuludeparadisettevõtte aktsiateparadiseerida cityjp morgaani väärtpaberite (Aasia ja Vaikse ookeani) piiratud Coronavirusvälise riigiLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga