Paradiisilinnas lõpetati koroonaviiruse sulgemine


Lõuna-Korea kasiinooperaator Paradise Company Limited teatas teadaolevalt, et tema hiiglasliku Paradise City arenduse mängusaal ja hotell avatakse uuesti pärast eelmisel nädalal ajutist sulgemist koroonaviiruse puhangu tõttu.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt sulges Souli börsil noteeritud ettevõte eelmisest teisipäevast kolmepäevase ajavahemiku jooksul Incheoni linna lähedal asuva 711-toalise koha pärast seda, kui üks selle töötajatest osutus potentsiaalselt surmava vaevuse suhtes positiivseks. Allikas täpsustas, et seda sulgemist pikendati hiljem veel kuue päeva võrra pärast seda, kui viis 10,6 aakri suuruse integreeritud kasiinokeskuse töötajat langesid koroonaviirusega.

Lisapingutus:

Taasavav ilmutus tuleb vaid kaks päeva pärast Paradiisifirma Limited teatas, et tema suurim kinnisvara Lõuna-Koreas pidi suletuks jäämalõpmatuseni”, Et anda talle piisavalt aega mitmesuguste desinfitseerimisharjutuste läbiviimiseks. Lisaks väitis operaator väidetavalt, et ta töötabtihe konsulteerimine karantiiniasutustega’Ja pidi koostöös Jaapani ettevõttega Sega Sammy Holdings Incorporated läbi viima laiendatud kontrolli oma rajatises.

Piiratud tõstmine:

Ent väidetavalt postitas Paradise City täna varem oma veebisaidile teate, mis kuulutas välja peatselt taasavatakse oma ainult välismaalastele mõeldud kasiino 167 154 ruutjalga sisaldab üle 250 mänguautomaadi koos umbes 150 mängulauaga. Väidetavalt selgitas rajatis, et ka hotell ja välibassein taastavad tegevust selle kino, jõusaal ja sisebassein peavad jääma aknaluugiks.

Kuuldavasti luges Paradise Company Limited avaldust …

Jätkame ohutuse seadmist esikohale ja anname endast parima, et meie külalised saaksid paradiisilinnast rõõmu tunda, järgides rangelt karantiinijuhiseid ja ennetusmeetmeid. “


incheonparadise aktsiaseltsiparadise citysega sammy holdings inkorporeeritudkoronaviiruse karantiinLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga