Paradiisifirma Limited näeb ette koroonaviirusega seotud madalseisu


Lõuna-Korea kasiinooperaator Paradise Company Limited on teadaolevalt avaldanud juuni majandustulemused, mis näitavad, et tema hasartmängude kogutulud vähenesid 80,8% võrreldes aastatagusega umbes 11,52 miljoni dollarini.

GGRAsia raporti kohaselt kasutas Souli börsil noteeritud ettevõte neljapäevase ametliku esildise täpsustamiseks, et 30-päevase kuu näitaja oli ka 53,6% -line langus võrreldes 24,45 miljoni dollariga, mis registreeriti mais, et panna kokku kuue kuuga – kuu kokkuvõttes umbes 41,4% madalam, ulatudes vaid 171,71 miljoni dollarini.

Pidevad mõjud:

Paradise Company Limited haldab Hiiglaslikku integreeritud kasiinokuurorti Paradise City, mis asub linna lähedal Incheon kuid väidetavalt oli ta sunnitud selle 711-toalise hoone ainult välismaalastele mõeldud mängupõrandaga katma neljanädalaseks perioodiks alates 23. märtsist osana üleriigilisest püüdlusest vähendada koroonaviiruse pandeemia. GGRAsia teatas, et operaator oli seejärel kohustatud määramata ajaks sulgema osa selle mängukoha hasartmänguvõimalustest teist korda alates kolmapäevast pärast seda, kui riik oli esitanud 54 uut nakkushaiguse juhtumit, mille kumulatiivne koguarv oli peaaegu 13 000.

Poolaasta pettumus:

Vastutab ka Soulis asuvate hotellipõhiste kasiinode eest, Teadaolevalt selgitasid ka Jeju ja Busan, Paradise Company Limited, et tema Juuni tulud mängulaudadest oli aastatagusega võrreldes langenud 82,2% 10,11 miljonit dollarit kusjuures teenindusaegade näitaja on langenud 56,2%, pisut ületades 1,42 miljonit dollarit. Väidetavalt oli see endise kuue kuu näitaja umbes 41,7% madalam 159,97 miljonit dollarit viimase arvestamisega 11,74 miljonit dollarit mis tähendab vastavat vähenemist 37,7%.

Jätkuv mure:

Korea haiguste tõrje ja ennetamise keskused teatades, et Lõuna-Korea on seda seni registreerinud 12,904 – koroonaviiruse juhtumid 282 surma samal ajal kui väidetavalt kuulutas Paradise Company Limited, et hiljutised paradiisilinna sulgemised võimaldavad tal „osaleda‘Valitsuses’karantiiniprogramm“Et aidata”vähendada ja ennetadaPotentsiaalselt surmava haiguse juhtumid.


incheonjejubusanseoulgaming tuludeparadisettevõtteParadiis Citycoronaviruskorea haiguste tõrje ja ennetamise keskusedLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga