Pangakaartide blokeerimise reklaam GambleAware jaoks


Suurbritannias ja GambleAware sõltumatu vastutustundlik hasartmängude heategevusorganisatsioon on väidetavalt kutsunud valitsust, seadusandjaid ja finantsasutusi üles tagama tarbijatele laialdased võimalused hasartmängudega seotud pangakaarditehingute blokeerimiseks.

IGamingBusiness.com-i raporti kohaselt tuleb väide pärast seda, kui organisatsioon avaldas Ühendkuningriigis pangakaarte blokeerivate programmide kättesaadavuse, kasutuselevõtu ja tõhususe kohta tellitud eriuurimise üksikasjad. Väidetavalt viis selle uurimise läbi Bristoli ülikooli isikliku rahanduse uurimiskeskus ja selgus, et umbes 28 miljonit isiklikku pangakontot ei paku praegu sellist funktsionaalsust, samas kui need, mida on vaja parema kaitsetaseme tagamiseks täiustada.

Puhtad võimalused:

Veel teatati, et kontrollimisel selgus ka see ainult kaheksa finantseerimisasutust pakuvad Ühendkuningriigis praegu oma klientidele võimalust blokeerida hasartmängudega seotud pangakaarditehingud. Kuigi need moodustavad umbes 49 miljonit isiklikku arvelduskontot, täpsustas allikas, et uurimise käigus leiti ka kolm sellist rajatist võib koheselt välja lülitada samal ajal kui teised, kes on otsustanud mängida, saavad kergesti lüüa.

Edasine habras:

Järelepärimine GambleAware (pdf) väidetavalt leidis, et olemasolev pangakaartide blokeerimise programmid peale selle kipuvad nad olema saadaval ainult teatud toodete jaoks ja paljud teised on ainult eritellimusel kanalite kaudu hallatavad. Lisaks selgitati, et sellist tarkvara pakutakse juba umbes 40% -le Ühendkuningriigi krediitkaardiklientidest, ehkki mängurid ei ole suutnud selliseid teenuseid oma konto rahastamiseks seaduslikult kasutada alates aprilli keskpaiga keelu rakendamisest.

Arvatav kaitsja:

Marc söövitabGambleAware’i tegevjuht teatas, et tema organisatsioon on seda hiljem teinud soovituste seeria mis põhineb tema uurimise tulemustel. Ta väitis, et nende hulka kuulub ka Finantsjuhtimisasutus õiguslike ja regulatiivsete tingimuste loomine, mis julgustaksid tööstust arenema mitmesuguseid tarbija kulutuste kontrolli.

Konstruktiivsed piirangud:

Teadaolevalt teatas GambleAware boss, et finantsjuhtimisasutus peaks lisaks alustama finantsasutuste nõustamist lisada standardkontrolliks iga uue deebet- ja krediitkaardiga kulutuste kontroll töötades nendega, kes on kogenud hasartmängudega seotud kahju kujundada laia valikut seotud teenuseid, tooteid ja sekkumisi.

Suurem rakendamine:

Lõpuks kuulutas Etches väidetavalt välja pangakaartide blokeerimise programmid tuleks muuta kohustuslikuks kogu Ühendkuningriigis ja ta julgustas krediidiviidetega tegelevaid agentuure ka klientide ühendamiseks finantsasutustega ühinema krediidifailidesse parandusteate lisamiseks „ühe akna” kaudu.

Teadaolevalt loe Etches avaldust …

Inimeste kaitsmiseks hasartmängude kahjustamise eest peavad pangad täit rolli mängima pakkudes tarbijatele tõhusaid vahendeid hasartmängutehingute blokeerimiseks. Kuigi mõned pangad on võtnud ennetavaid meetmeid, et aidata oma kliente kaitsta hasartmängude kahjustamise eest, selle uurimistöö tulemused näitavad, et parandusi saab ja tuleks teha. Me julgustame pangandussektorit tegema valitsuse ja reguleerivate asutuste koostöös kavandatud soovituste rakendamiseks koostööd. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga