PalmerBet.com tutvustas uuendust kihlveokoti (spordikihlvedude) kohta


Austraalia veebipõhine spordiraamat PalmerBet.com teatas, et huvilised saavad nüüd kasutada oma uut Bookie Bag avanssi, et saada veelgi rohkem rõõmu oma spordiennustuse laiast portfellist.

Uus-Lõuna-Walesi osariigi võimude litsentsitud domeen kasutas European Gaming Media and Events avaldatud kolmapäevast ametlikku pressiteadet, et kinnitada, et selle Bookie Bag’i uuendus on loodud „väärtuse suurendamiseks ja klientide kihlvedude kogemuse suurendamiseks” ning koosneb trio erikihlvedude funktsioone, mis hõlmavad Game Saver, Race Rescue ja Price Push pakkumisi.

Mängupäeva tegevus:

PalmerBet.com kasutas pressiteadet, et selgitada, et kurjategijad saavad selle uut ära kasutada Mängusäästja esitletakse Austraalia võistlustel Riiklik ragbiliiga (NRL) saada panus tagasi panusena, kui nende valitud meeskond kaotab paarismängu isegi pärast 60-minutilise märgi saavutamist. Sait täpsustas, et seda uuendust saab sarnaselt rakendada ka üksikute mängude puhul Austraalia jalgpalliliiga (AFL), Rahvuslik jalgpalliliiga (NFL) ja Rahvuslik korvpalliliit (NBA) kui bettori valitud pool on lõppkokkuvõttes ebaõnnestunud, vaatamata sellele, et ollakse võistluskalendri kaudu kolm neljandikku ees.

Fikseeritud koefitsiendiga lõbu:

Omab Palmer Bookmaking Proprietary Limited, Teatas PalmerBet.com, et oma Hinnasurve ja Võistluspääste ettemakseid saab kohaldada kõigile kindla tõuga koertele, tõugu hobuste ja hobuste võiduajamistele, kuna endised annavad punterdajatele võimaluse “suurenda nende tõenäosustPärast panuse sisestamist. Lisaks väitis ta, et sellised spordikihlvedude kliendid saavad selle algse panuse tagasikasutada mõnel teisel üritusel”Kui nende valitud valik ei võida, asetades teise või kolmanda koha.

Loe PalmerBet.com avaldust …

“Bookie Bag pakub on tõestatud populaarseks täienduseks meie tootevalikus autasustades kliente rohkem paugu nende panuse eest ja iseloomulikult kasutajasõbralik kogemus. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga