Padraig O’Neill võidab Unibeti veebipokkeri seeria kõrgturniiri


Pole harvad juhud, kus online-pokkerimängija teenib koha suurele online-turniirile satelliidi või kvalifikatsiooni kaudu. Veebipokkeri saidid pakuvad neid väiksema sisseostuga üritusi, et suurendada huvi suurturniiride vastu ja pakkuda mängijatele kohti palju madalama hinnaga. Kummaline on see, kui mängija võidab koha satelliidi kaudu ja seejärel võidab suursündmuse. Kuid täpselt nii juhtus Padraigi “John_smith2” O’Neilliga Unibet Poker Online Series ajal.

O’Neill osales üritusel Unibet Open Online High üritus, turniir, mille sisseost oli 1100 eurot. Ta võitis oma koha 50-eurose kvalifikatsiooni arvestuses ja suutis finišeerida esimesena, teenides võidu eest 79 998 eurot!

Turniiri üksikasjad

Esimese päeva võistlejate ala vähendati 64 mängijale, kes naasid viimasele mängupäevale. Kahjuks läheksid kaks neist mängijatest koju tühjade kätega, ülejäänud aga rahas.

Kui väli kitsenes, siis see lõpuks lahkus O’Neill jaarmurannad”Võistelda heads-up mängus. O’Neill ei käinud jamades ringi ja tal õnnestus saada žetoonijuht ning viia viimane konkurent välja, et tagada online-pokkeri tiitlivõit.

Küsimuse võidu kohta vastas O’Neill, et on põnevil, et on Unibet Open Online’i ajal oma suurima võidu broneerinud. Ta mängib kohapeal enamikul õhtutel ja sai võistlusele kvalifitseeruda, mis muidugi viis ka võidu.

Finaallaua tulemused:

Koht Mängija Auhind
Esiteks Padraig O’Neill 79 998 eurot
Teiseks armurannad 56 962 eurot
Kolmandaks Lapeok 41 394 eurot
Neljandaks thrsths 29 720 eurot
Viiendaks Lariat 22 641 eurot
Kuues tiraaž84 16 627 eurot
Seitsmes Kujutanud ette 12 027 eurot
Kaheksas PLP2015 8667 eurot
Üheksas Karadshian69 6 192 eurot

Veebis liikumine

The Unibet bränd on olnud hiljaaegu üsna hõivatud, tuues oma maapealsed üritused veebi. Veel aprillis teatati, et ülejäänud 2020. aastaks ei kavanda Unibet koroonaviiruse pandeemia tõttu enam otseülekandeid. The Sügise ja talve Unibet Open oli kavas veebi kaudu, võimalused septembris ja üks seeria kavas detsembris.


Unibetonline pokerunibet openunibet pokerpadraig o’neillunibet open online high eventLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga