Paar (iGaming) sidusettevõtte meediumiplatvormi tindib PartnerMatrix liite


Malta online-kasiinotarkvara arendaja EveryMatrix Software Limited on teatanud oma PartnerMatrix-teenust käsitlevate lepingute allkirjastamisest iGamingi sidusmeediaplatvormide Affiliate Guard Dog ja AffPapaga.

Uuendaja, mille peakorter asub St Juliansi põhjaosas Valletta äärelinnas, kasutas oma ametlikku pressiteadet, et kirjeldada oma PartnerMatrix-i ettekujutust kohandatava sidusettevõtte juhtimis- ja jälgimisplatvormina, mis võimaldab iGamingi operaatoritel oma kampaaniate üle suurema kontrolli kaudu luua suuremat liiklust ja müüki. Firma selgitas, et arendusega kaasnevad spetsiaalsed kontohaldusfunktsioonid ja see võimaldab partneritel tõhusalt luua, hallata, jälgida ja analüüsida oma sidusettevõtete turundustegevust paljudes piirkondades ja turgudel.

Imetlusväärne eesmärk:

Levon Nikoghosyan alates EveryMatrix Tarkvara Limited kasutas pressiteadet, et kuulutada, et kolmekesi on nüüd plaanis tööd teha suurendades sidusrühmade jaoks kasutajate kaasatust ja sisu ulatust aidates samal ajal üles ehitada kausaldusväärne iGamingi ärikeskkond”.

Loe Nikoghosyani avaldust …

„Affiliate valvekoer on üks iGamingi sidusettevõtte pioneere. See on oma tõhusust tõestanud 2007 tugeva iGamingi kogukonna loomine ja aitamine ettevõtetel lihtsustada ja kiiremini lahendada sertifitseerimise ja muid probleeme. AffPapa on uuem ja väga paljutõotav platvorm mis on juba ühendanud sadu tütarettevõtteid ja operaatoreid. Sellistel platvormidel esindatus tähendab uute ühenduste loomist ja sihtrühmale jõudmist. ”

Kontaktide loomine:

Omalt poolt ja Joshua Chan alates Affiliate valvekoer kuulutas, et tema portaal onmis on suunatud sidusettevõtete kaitsmisele ja kvaliteetsete programmide ühendamise abistamiseleJa lisaks haldab teenust, mis kasutabkontrollitavad mõõdikud”Sealhulgas tingimused, reageerimisvõime ja õigeaegse maksmise kriteerium, et tuuakasiino sidusprogrammide tõelised sertifikaadid”.

Chani avaldus loetud …

„Meie platvormi eesmärk on pakkuda tuge, teadmisi ja ühendada iGamingi sidusettevõtteid tööriistade, ressursside ja sarnaselt mõtlevate inimestega. Usume, et PartnerMatrix sobib hästi see pakub kasulikku haldussüsteemi, mis aitab hoogustada kasutajate omandamist ja hallata tõhusalt siduskampaaniaid ja aruandlust. ”

Kommuunilt konstruktiivne:

Lõpuks Lisa Stainfield alates AffPapa üksikasjalikult, et tema ettevõtte platvorm kasutab lubamiseks paindlikke filtreid iGamingi operaatorid ja sidusettevõtted leiavad üksteise mõne minuti jooksul üles. Lisaks lausus ta, et iga liit koos EveryMatrix Software Limitediga on mõeldud tooma „väärtustada mõlemat projekti, andes kasu klientidele kõigist külgedest”.

Loe Stainfieldi avaldust …

„AffPapa teeb põnevusega koostööd PartnerMatrixiga, mis on süsteem, mis muudab tütarettevõtete elu hõlpsamaks haldamiseks. Ootame mitme abisaaja partnerlust kus saame aidata PartnerMatrix operaatoreid, ühendades end kehtivate sidusettevõtetega, mis pakuvad kvaliteetset liiklust mis tahes asukohast. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga