PA kasiinotulu langeb märkimisväärselt


Pärast pandeemiast tingitud seisakut on USA hasartmängude osariik Pennsylvania saanud löögi. Kasiinotulud on langenud 18 protsenti.

Pennsylvania hasartmängukontrolli nõukogu (PGCB) neljapäevase aruande kohaselt on Kirde osariigis reguleeritud hasartmängudest saadav tulu vähenes 2,7 miljardi dollarini eelarveperioodiks 2019/20, mis kestab 1. juulist 30. juunini. Langus „peamiselt kasiinode sulgemise ja muude Covid-19 piirangutega seotud tegurite otsene tulemus”, osutasid riigi seadusandjad.

iGaming ja spordiennustused säästavad:

Ühendatud kogusumma oleks olnud tunduvalt väiksem, kui seda poleks olnud hasartmängude ja spordiennustuste jaoks, mille arvele langeb üle 240 miljonit dollarit ja 113 miljonit dollaritvastavalt.

Hoiatav arv langes väidetavalt alates eelarveaastast 18/19 uus rekord rohkem kui 3,3 miljardit dollarit, kui iGaming polnud faktor.

Mänguautomaadid ja lauamängud:

Vahepeal olid mänguautomaatide ja lauamängude tulud mõlemad alla ligi 30 protsenti, kusjuures esimeses on langus 680 miljonit dollarit ja teises 240 miljonit dollarit. Nagu mainitud, lisasid interneti hasartmängud ja spordiennustused siiski kombineeritud kombinatsiooni 353 dollarit pluss miljon esimese sama aasta jooksul mõlemale Pennsylvania kasiinosse.

Riigi esimene I-hasartmängude pakkuja asus tööle 2019. aasta juulis ja majandusaasta lõpuks oli Pennsylvanias 10 veebimängude pakkujat.

Internetis hasartmängud olid osariigis katkematud, samal ajal kui suure osa kevade jooksul suleti Pennsylvania 12 kommertskasiinot. Ja kuigi veebipõhised kihlveod säilitasid oma tööseisundi, katkestati spordisündmused Covid-19 pandeemia nägi, et vertikaalne puksatas.

Võimaldavad õigusaktid:

30. oktoobril 2017 allkirjastas kuberner Tom Wolf hasartmängude laiendamise üldise seaduseelnõu, mis tegi Keystone’i osariigist riigis neljanda, kes lubab legaalseid online-hasartmänge. Nädal enne allkirjastamist heaks kiidetud seaduse eelnõu lubab riikidevaheliste kasiinode ja pokkeritoodete müüki, samuti online-loteriimüüki, igapäevaseid fantaasiasporti ja uusi satelliitkasiinosid ning videomängude terminale (VGT) valitud veoautode peatuskohtades.

Meede legaliseeris ka igapäevased fantaasiaspordid ja võimaldas Pennsylvania loterii laiendada oma portfelli, et hõlmata keno kõrval ka kiir- ja loosimänge. Samal ajal saavad riigi olemasolevad kasiinod maksta 10 miljoni dollari suuruse lõivu, et saada litsents kohapealsete või veebipõhiste spordiennustuste pakkumiseks.

Associated Press teatas, et 2019. aastal oli Pennsylvania rahvuse teisel kohal Nevada taga kaubanduslike kasiinode tulude osas, selgub Ameerika mängude ühing (AGA). Ja kui eelmisel aastal oli see kasiinomängude hasartmängude maksutulude hulgas esimene, siis PGCB hinnangul väheneb riigi kulutus eelmise eelarveaasta maksutulust 1,4–1,1 miljardit dollarit.

Ela! Kasiino:

Teistes uudistes riigile, ametnikele uue 150 miljoni dollari eest Ela! Pittsburghi kasiino otsime täitke rohkem kui 500 kohta 100 000 ruutjalga kompleksis, mis asub umbes 30 miili kaugusel Pittsburghi kesklinnast. Linnas Westmoreland Mall asuv saal on peaks avanema enne tänupüha ning sisaldab väidetavalt 750 mänguautomaati ja 30 lauamängu, täisteenindusega spordiraamat ja mitmesugused söögikohad. Uuri lähemalt SIIT!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga