Otsene taasavamine Live’ile! Kasiinohotell Maryland


Pärast umbes 13 nädalat tagasi katkestamist koronaviiruse pandeemia ja Live! Kasiinohotelli Maryland koht Baltimore’i linna lähedal on teadaolevalt üksikasjalik, et see avatakse alates selle kuu hilisemast hulgast eriürituste kaudu.

Ajalehe The Baltimore Sun esmaspäevase raporti kohaselt teatas The Cordish Company hallatav Marylandi kasiino, et kavatseb alates reedest taasalustada sulgemisjärgseid toiminguid ainult live-kutsega liikmetele mõeldud liikmepäeva kaudu! Premeerib lojaalsusprogrammi.

Osaline esietendus:

Baltimore Sun teatas, et kaheksa-aastane vara korraldab hiljem sarnaseid eksklusiivseid igapäevasündmusi, enne kui ta saab laiemale avalikkusele avada alates kella kuuest pärastlõunal 29. juuni. Ehkki saali 160 000 ruutmeetri suurune mängupõrand koosneb paljudest teenindusaegadest ja mängulaudadest alates sellest ajast peab olema täielikult töövalmis, peavad nii sisemaine spaa kui ka paljud restoranid ja baarid jääma suletuks vastavalt Marylandi kuberneri korraldusele Larry Hogan.

Täiendavad kaitsemeetmed:

Ajaleht teatas, et Live! Kasiinohotell Maryland, mis asub Anne Arundeli maakond kesklinnast umbes 14 miili lõuna pool Baltimore, on oma pesade vahele juba sisse toonud automaatse käsipuhastusmasina ja hoidnud pleksiklaasist vaheseinad. Kinnisvara selgitas väidetavalt, et kõik tagasitulevad kliendid ja töötajad peavad ka olema tuleb kanda kaitsvaid näomaske, läbivad sisenemistemperatuuri ja pidama kinni rangetest kuuejalgsetest sotsiaalsetest distantseerimisprotokollidest.

Puhastav kohustus:

Justkui sellest kõigest ei piisa, teatas allikas veel, et 310-toalises Marylandi arenduses väidetakse, et pealegi kavatseb see järgida uusi riigi poolt manustatud kriteeriume suurendada selle puhastamist ja desinfitseerimist.


baltimorethe südamlikud ettevõttedanne arundel countylarry hoganlive! kasiinohotell marylandloyalty programcoronavirussocial distancinglive! premeeribLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga