Osaline IVS taaskäivitamine Aomeni jaoks


Aomeni sisenevate Hiina turistide pikk põud võib peagi lõppeda pärast uudiseid, et kohalikud ametnikud on otsustanud mandri külastajate individuaalse visiidi kava osaliselt taaselustada.

Ettevõtte Inside Asian Gaming teate kohaselt käivitati IVS-süsteem 2003. aastal ja see võimaldas lõpuks umbes 30 Hiina kogukonna elanikel siseneda Acausse kuni nädalaks, et nautida pakutavat suurt hulka meelelahutust ja hasartmänge. endise Portugali enklaavi poolt.

Koroonaviiruse sulgemine:

See rajatis siiski oli jaanuari lõpust tähtajatult peatatud käimasoleva koroonaviiruse pandeemia tõttu, mis viis hiljem Aomeni külastavate Mandri-Hiina turistide arvu massilise vähenemiseni ja sellega seotud äritegevuse vähenemiseni linna kasiinodes. Allikas täpsustas, et seda viimast langust demonstreeriti kõige selgemalt eelmisel kuul, kuna enklaavi peaaegu 40 hasartmängusõbralikku kohta said kogu nende brutotulu langes aastaga 94,5%, ulatudes pisut üle 167,8 miljoni dollarini.

Piiratud taaskäivitamine:

Hoolimata pandeemia tekitatavast jätkuvast ohust, tegi Aomeni sotsiaal- ja kultuurisekretär Ao Ieong U, on nüüd teadaolevalt teatanud, et tema linn kavatseb taaselustada IVS – süsteemi naabruses asuva Hiina naabruses asuva Hiina kogukonna elanike jaoks Zhuhai alates kolmapäevast. Valitsusametnik väitis väidetavalt, et kõik, kes soovivad seda skeemi kasutada, peavad seda tegema saada koronaviiruse test negatiivne ja neile on väljastatud roheline tervisekood.

Ettevaatlik hoiatus:

Lisaks teatas ametnik, et Aomen loodab laiendada IVS-i mehhanismi lähitulevikus teiste mandri-Hiina kogukondade elanikele, kuid on taas kohustatud selle rajamise täielikult varjama kas ainult üks uus koroonaviiruse juhtum tuleks lokaalselt registreerida. Vastavalt ja ta väitis väidetavalt, et Macanese turistidel lubatakse alates kolmapäevast reisida läbi kogu Hiina. ilma et peaks täitma 14-päevast karantiininõuet.


chinaivsindividuaalse külastuse skeemimängutuludzhuhaicoronavirusao ieong uLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga