Osale 100+ pokkeriturniiril PokerStars Turbo sarjas


PokerStars alustas Turbo-sarja 21. veebruaril, jätkates tegevust 8. märtsini. Sarjas on tohutu 134 online-pokkeri ürituste ajakava koos üle 25 miljoni dollari suuruse auhinnarahaga. Mängijatele on palju rõõmu, sest üritused hõlmavad sisseostusid, nii et iga rahakoti mängijad saaksid võistelda.

Seeria üksikasjad

Turbo seeria algas turniiriga nr 1, a No-Limit Hold’emi seeria starter, mille auhinnaraha on kokku 100 000 dollarit. Üritusel oli madal 55-dollarine sisseost ja üritusest võttis osa veidi üle 3400 mängija. Lõpuks lõpetas esimesena online-mängija Gaul4200, kes viis koju 24 472,31 dollarit.

Järgmine oli sündmus nr 2, the NLHE 8-Max, PKO Hyper üritus, mille auhinnarahaks on ka 100 000 dollarit. Selle ürituse sisseost oli veelgi madalam, 11 dollarit. Võistles üle 12 000 mängija, mis viis kokku auhinnafondini 124 175 dollarit. Turniiri võitis online-mängija TheNizzleRat, kes viis oma jõupingutuste eest koju veidi üle 11 000 dollari.

Iga päev on uusi üritusi, mida kasutada. PokerStars pakub mitut mänguvarianti, kuid suurema osa tegevusest moodustab traditsiooniline Texas Hold’em. Üks sarja oodatuimatest sündmustest on sündmus nr 127, Põhiturniir.

Sellel turniiril on sisseost 1050 dollarit ja pakub suurt 2 miljoni dollari suurune auhinnafond. See üritus toimub sarja lõpus, 7. märtsil. Samal päeval saavad mängijad osaleda madala põhiturniiril vaid 55 dollari eest. Sellel turniiril on palju madalam sisseost ja 1 miljoni dollari suurune auhinnafond.

Sündmustele kvalifitseerumine

Kuna nii palju üritusi on madalal sisseostul, on suhteliselt lihtne endale lubada võistelda mitmel online-pokkeri üritusel. Suuremate sisseostude jaoks toimuvad kvalifitseerumisvõimalused PokerStars pakkuda istekohti palju madalamate hindadega. On kvalifikatsioone, mis algavad kõigest sentidest, võimaldades proovida kohta suurturniiridele nagu Põhiturniir.

Main Event High jaoks pakub see sait Kiire rada ja eriline Spin & Go’s sisseostudega 4 ja 22 dollarit. See on palju väiksem kui $ 1050 sisseost turniiril!

Jätkuv online-pokkeri tegevus

PokerStars alustas 2021. aastat suure pauguga, korraldades juba tavaliste teenuste kõrval mitmeid suurüritusi. Vaid mõni nädal tagasi pakkus see sait mängijatele juurdepääsu 50/50 seeriale, sealhulgas põhiturniirile.

Selle sündmuse jaoks olid ette nähtud spetsiaalsed satelliidid, nii et mängijad said koha nimel võistlemiseks sisse osta juba 1,10 dollari eest. Järk-järguline lähenemine võimaldas mängijatel liikuda üles istmele 50/50 seeria põhiturniir.

Veebruari alguses alustas PokerStars ka Michigani osariigis. Bränd pakub nüüd teenuseid osariigis, olles partneriks ettevõttega Little Traverse Bay Band of Odawa Indians Gaming Authority. Mängijad saavad PokerStarsi kaudu kasutada Interneti-pokkerivõimalusi koos spordiennustustega FOX Bet ja online-kasiinomängud Stars kasiino.