Osaka kasiino kavandatud otsusega viivitamine


Jaapanis on Osaka linnapea teatanud, et tema kogukond lükkas kavandatud integreeritud kasiinokuurordi alguskuupäeva veel kahe aasta võrra edasi koronaviiruse pandeemia tagajärgede tõttu.

Ajakirja Inside Asian Gaming teate kohaselt täpsustas Ichiro Matsui, et Yumeshima saarel kavandatava hasartmängusõbraliku rajatise esilinastus toimub tõenäoliselt alles 2027. aasta teisel poolel ja võib veelgi pikeneda kuni 2018. aastani.

Originaalne optimism:

Inside Asian Gaming teatas, et Osaka on algselt lootnud hakata hasartmängijaid uude integreeritud kasiinosse puhkama õigeaegselt, et korraldada tulevane World Expo 2025 ekstravaganza, mis on kavas kavas seitsme kuu jooksul alates 2025. aasta maist. Allikas aga selgitas, et selle ajakavaga on väidetavalt raskusi sattunud kuna kohalikud ametnikud pole suutnud kohtuda tulenevalt võimaliku operaatori MGM Resorts International esindajatest, kuna Jaapan rakendas koroonaviirusega seotud reisipiiranguid.

Teadaolevalt kuulutas Matsui…

“Olen saanud operaatorilt teate küsides a lühike pikendus. Operaatori investeerimissuutlikkus on löönud ja kaalume seda lahtioleku aja määramisel. Ma võin ette näha üldist viivitust ühe kuni kahe aasta jooksul. ”

Töötle edasilükkamine:

Omalt poolt ja GGRAsia kasutas oma lugu, teatades, et Jaapani linn on pealegi edasi lükanud projektitaotlus (RFP) Kui operaator valib oma operaatori valiku kava veel kuue kuu võrra, tähendab see, et viimane võitja võidakse nüüd avalikustada alles järgmisel aastal.

Konkurendi kohustus:

Märtsis nähti Osakat pikendage tähtaega potentsiaalsete erasektori kasiinode käituspartnerite esildiste jaoks veel kolme kuu võrra juuli lõpuni isegi siis, kui teised kandidaatriigid, sealhulgas Nagasaki prefektuur ja Wakayama prefektuur, edasi liikusid. Viimane allikas väitis väidetavalt, et viimane tõrge tuleb pärast jaanuari, mil föderaalvalitsus lükkas edasi oma üldise „PõhipoliitikaDokumendi, mille põhjuseks on kehtestada lõplikud kriteeriumid nende linnade jaoks, kes loodavad võita õiguse võõrustada ühe rahva tulevast kolmikut integreeritud kasiinokuurordid.


mgm kuurordid rahvusvaheline taotlusosakaichiro matsuiyumeshima saare integreeritud kasiino kuurordi jaokswakayama prefektuurimaailma ekspo 2025nagasaki prefektuuribaasipoliitikakoronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga