Osaka ei saa täiendavat RFP-intressi


Jaapani linn Osaka on teatanud, et tema kampaania viimases ettepanekutaotluse (RFP) etapis pole osalenud ühtegi täiendavat ettevõtet, et kindlustada riigi üks tulevasest integreeritud kasiinokeskuste kuurordilitsentside kolmikust.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt loodab umbes 2,6 miljoni inimese metropol saada luba viia oma kavandatud Las Vegase stiilis arendus 121 aakri suurusele osale inimese loodud Yumeshima saarele, et aidata kaasa kohaliku majanduse kaudu turismi oodatava paisumise kaudu. Allikas täpsustas siiski, et Honshu linnastu ees on karm konkurents paljude teiste jooksjate, sealhulgas Yokohama linna ning Wakayama prefektuuri ja Nagasaki prefektuuri kogukondade ühe kolmest litsentsist.

Tore protsess:

Ehkki enamik hasartmänge on praegu Jaapanis ebaseaduslik, on endise peaministri koalitsioonivalitsus Shinzo Abe võttis 2018. aasta juulis vastu seaduse, mis näeb ette, et umbes 126 miljoni elanikuga riik lubab integreeritud kasiinokeskuste trio hotellid, näituseruumid ja suured mängupõrandad. Et olla võidujooksus üks neist tulusatest arengutest minimaalselt 10 miljardit dollarit Hinnasildid ja lokaalid peavad kõigepealt valima oma ettevõtte hasartmängusõbraliku koha korraldamiseks mõne välisettevõtte, enne kui nad täidavad litsentsitaotlused föderaalsete valijate komisjonile enne avalduse esitamist. 2022. aasta aprill tähtaeg.

Teine pakkumine:

Väidetavalt käivitas Osaka oma operaatorite valimisprotsessi algusetapi 2019. aastal ja sai seejärel lõpliku ettepaneku konsortsiumilt, mis koosnes Ameerika Behemoth MGM Resorts Internationalist ja kohalikust finantsteenuste ettevõttest Orix Corporation. Kuid linn oli väidetavalt sunnitud et see harjutuse etapp möödunud kuust uuesti läbi viia pärast kogu protsessi viivitamist juunis käimasoleva tulemusena koroonaviiruse pandeemia.

Ainus kosilane:

See teine ​​RFP etapp tuli väidetavalt koos 6. aprilli tähtaeg ja see, et ükski teine ​​ettevõte pole nüüd osalemist otsustanud, tähendab seda MGM Resorts International jääb pooluse asendisse, et valida kavandatava potentsiaalse operaatorina Osaka integreeritud kasiinokeskus. Las Vegase peakontoriga operaator on väidetavalt pikka aega pidanudEsiteks OsakaJaapani laienemispüüdluste osas ja nüüd tuleb see esitada ametlik ettepanek koos kuludega juulis.

Esialgne ajakava:

Lõpuks teatas Inside Asian Gaming, et Osaka kavatseb septembris avalikustada oma ametliku operaatorikandidaadi lootuses võita üks kolmest litsentsist ja avada oma integreeritud kasiinokeskus enne 2027. aasta lõppu.

Väidetavalt lugege linna integreeritud kuurordi edendamise büroo ametlikku avaldust…

„Oleme loonud head suhted MGM Resorts Internationali ja Orix Corporationiga. Meile meeldiks jätkata vestlusi ja kujundada kindel arengukava. ”


las vegasshinzo abemgm kuurordid rahvusvaheline pakkumine taotlusosakayokohamayumeshima saar integreeritud kasiino kuurortwakayama prefektuurenagasaki prefektuurorix ettevõtte koronaviirus