Oryx teeb koostööd Serbia Top Bet-iga


Sloveenia käivitusvalmis lahenduste pakkuja Oryx Gaming on teinud koostööd Serbia esilekerkiva operaatoriga Top Bet tehingus, mis annab klientidele juurdepääsu nii Bragg Gaming Groupi ettevõtte (TSXV: BRAG) ulatuslikule mängude raamatukogule Oryx Hubi kui ka selle RGS (kaugmängu) kaudu server) sisu.

Uue partnerluslepingu alusel saavad „paljutõotava uue operaatori” kohalikud kliendid juurdepääsu Oryxi RGS-i raamatukogu sisule, et lisada ka omandiõigusega tiitleid lisaks kolmandate osapoolte mängudele parimatelt sõltumatutelt stuudiotelt, nagu Givme Games, Kalamba, Gamomat ja Golden Hero, samuti uus platvormipartner, Küünlalehed.

Ulatuse laiendamine:

Oryx Gamingu tegevdirektor, Matevz Mazij, kasutas uue partnerluslepingu kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, märkides …

„Meil on hea meel lisada Ülemine panus laienedes meie operaatoripartnerite nimekirja, kui jätkame Serbias ja mitmel teisel turul tugevuse suurendamist, suurendades märkimisväärselt meie toodete haaret ja pakkudes mängijatele lõbusat ja kaasahaaravat kogemust. ”

Serbia operaatoril on ka juurdepääs sellele Oryx RummLaiendatud raamatukogu üle 10 000 kasiinomängu 100-liselt tipptasemel pakkujalt ühe integratsiooni kaudu.

Uute trendide loomine:

Top Bet’i peadirektor kommenteerib tehingu olulisust, Mirko Golijanin, lisatud…

„Meie strateegia on tuua klientidele tulevik. Loome uusi trende ja pakume rohkem. Koostöös ORYXiga saame oma klientidele hõlpsalt pakkuda ühte parimat kõikehõlmavad mängude portfellid märkimisväärselt suurelt hulgalt esmaklassilistelt tarnijatelt, kes hoiavad meie mängijaid meelelahutuslikult pärast suuri võite.

“Lisaks oleme pakkunud rohkem kui 1000 müügipunkti meie klientide maksete jaoks ja nad saavad ka ise oma koduuksel maksete tegemise võimaluse valida. ”

Turu laienemine:

Hiljuti tindiga sõlmitud kokkulepe Top Betiga suurendab märkimisväärselt Oryx Gamingu kohalolekut Serbias ja “mitmel teisel turul”. Ja see on ka pakkuja poolt välja kuulutatud uusim versioon, mis hõlmab operaatorit, kes sihib Kagu-Euroopa iGamingu turgu. Juuni lõpus teatas ettevõte, et tal on käivitas edukalt oma Admirali veebibrändiga Oryx Hubi Horvaatia turul.

Oryxil on Malta Hasartmänguameti (MGA) ja Rumeenia riikliku hasartmänguameti (ONJN) litsentsid, samas kui ta lisaks sellele vastab, sertifitseerib või kiidab heaks veel 16 peamist reguleeritud jurisdiktsiooni.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga